Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Jednorázový vstup do ZION SPA LUXURY v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel

Exkluzívny súkromný klub ZION SPA na 11. poschodí s panoramatickým výhľadom na Dunaj a Dunajské lužné lesy, ktorý na ploche 1500 m2 prináša luxusnú starostlivosť o telo i dušu pre náročnejšiu klientelu.

ZION SPA LUXURY ponúkajúce prostredie plné relaxu a harmónie je skvostom Grand Hotelu River Park známeho svojím podmanivým dizajnom, navrhnutým s cieľom poskytnúť maximálne pohodlie a dostatok priestoru obchodným i dobrodružným cestujúcim. Nachádza sa priamo na nábreží rieky Dunaj a svojim hosťom ponúka možnosť prejsť sa príjemnou promenádou až do centra mesta.

V relaxačnom bazéne s rozmermi 15 m x 8 m a hĺbkou 1,2 m, farebným podsvietením a s hydromasážnymi tryskami sa budete cítiť, akoby ste plávali priamo s prúdom rieky Dunaj. Vírivá vaňa a oddychová časť pri bazéne s výhľadom na rieku Dunaj je ako stvorená na relax pri pozorovaní prúdu vody a prírody v akomkoľvek ročnom období.

Wellnesová časť pre dospelých s perličkovou vírivou vaňou, fínskou a parnou aróma saunou, infrasaunou a ochladzovacou prívalovou sprchou zbavia Vaše telo napätia a nežiaducich látok. Absolútny oddych na záver dodá privátna relaxačná zóna, či AlphaSphere s viacerými dimenziami, pozostávajúca zo zvukov, svetiel, tepla a vibrácií. Umožní vám jedinečnú formu hlbokej relaxácie v spojení s inšpirujúcim účinkom dodávajúcim energiu.

Spájajúc krásu so zdravím sme vytvorili originálne spa menu v kombinácii lokálnych a svetových liečebných tradícií s kvapkou žiaduceho luxusu. Zabudnite na realitu a stres, zatiaľ čo sa necháte rozmaznávať na mieste, kde každý moment patrí len Vám. Vyberte si vašu kombináciu prepychových ružových terapií a nechajte sa uniesť hlboko regeneračnými rituálmi do voňavého sveta krásy a relaxácie. Regenerujte telo a dušu rozmaznávajúcimi wellness procedúrami a luxusnými omladzujúcimi ošetreniami pleti.

V ZION SPA LUXURY fitnes centre jednoducho nalaďte Vaše telo na pohyb. Vitalita, perfektná kondícia, dokonalá forma – vieme, čo potrebuje vaše telo a ako vás naladiť na pohyb, ktorý bude pre vás skvelým zážitkom s výhľadom na rieku Dunaj. Pripravených je 35 špičkových posilňovacích stanovíšť a 21 kardio trenažérov.

Názov vouchera Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena  
Jednorázový vstup do ZION SPA LUXURY v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel 7 200 bonov 72,00 Eur 20,00%
7 200 bonov Kúpiť
Názov vouchera
Jednorázový vstup do ZION SPA LUXURY v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel
Zvýhodnenie
20,00%
Cena vouchera
7 200 bonov / 72,00 Eur
Počet kusov
Celková cena
7 200 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

  • Jednorazový vstup je potrebné vopred zarezervovať na tel.č. 00421 2 3223 8451 alebo emailom: zion.ghrp@zionspa.sk.
  • Platnosť voucheru je do 20.11.2024.
  • Voucher je možné uplatniť iba v prevádzke ZION SPA LUXURY, Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel Bratislava.
  • V prípade zrušenia objednanej procedúry je potrebné upozorniť recepciu ZION SPA LUXURY na t. č. 02 3223 8451 do 24 hod. od rezervácie. V prípade nezrušenia procedúry do 24 hod. bude voucher spálený v jeho plnej výške.Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

  • Jednorazový vstup do ZION SPA LUXURY v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel Bratislava v hodnote 90 € so zvýhodnením o 20% za 7 200 bonov.


ZION SPA, s.r.o.

Dvořákovo nábrežie 6

811 02 Bratislava I

Tel.:+ 421 2 3223 8451

Email: zion.ghrp@zionspa.sk

www.zionspa.skVážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár