Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Grandhotel Praha****, Tatranská Lomnica

Majestátny Grandhotel Praha **** sa vypína nad Tatranskou Lomnicou na úpätí Lomnického štítu v nadmorskej výške 908 m.n.m. Už od roku 1905 píše Grandhotel Praha svoju prepychovú tatranskú históriu, postavený v nádhernom secesnom štýle, ktorý vás prenesie do rozprávkových čias Tatier. Grandhotel Praha ponúka ubytovanie v Tatranskej Lomnici v 106 izbách a 17 apartmánoch.

Bohatá história kúpeľníctva a luxusu v Tatranskej Lomnici sa dnes stretáva v Grandhoteli Praha ****, ktorý je vhodný pre rodinnú dovolenku aj romantické pobyty. Grand Mountain Spa ponúka relax, masáže a ošetrenia s využitím tradičných tatranských byliniek a lesných plodov. Exteriérová časť hotelového wellness je výnimočná jediným exteriérovým bazénom vo Vysokých Tatrách. Dokonalý relax v exteriérovom infinity bazéne s božskými výhľadmi, uvoľnenie vo vírivkach, saunách či vnútornom bazéne je perfektným oddychom po dobrej túre či lyžovačke. Aj famózna gastronómia hotela v sebe spája chute darov tatranskej prírody. Históriou dýchajúce priestory hotela sú s obľubou využívané aj na reprezentatívne podujatia, plesy, konferencie či rozprávkové svadby. Aktuálne platné opatrenia sa aktualizujú na webových stránkach hotelov a zariadení. 

NOVINKA! 

Benefit k pobytu: Len v hoteloch TMR Vám doprajeme počas každého dňa pobytu zážitok navyše! Vyberte si podľa Vašej chuti vstup do vodného parku alebo výlet lanovkou. Ponuka platí pre všetkých registrovaných v Gopass na pobyty v termíne do 30. 11. 2022.

https://www.tmrhotels.com/sk/aktualne-ponuky/lanovky-a-vodne-parky-na-kazdy-den-pobytu/


Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
06.08.2022 - 19.08.2022 10 300 bonov 103,00 Eur 35,20%
10 300 bonov 11 ks Kúpiť
Názov vouchera
Grandhotel Praha****, Tatranská Lomnica
Zvýhodnenie
35,20%
Cena vouchera
10 300 bonov / 103,00 Eur
Zostávajúce
11 ks
Počet kusov
Celková cena
10 300 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Ponuka pobytu je vec dostupnosti kapacít ubytovacieho zariadenia v čase rezervácie.
 • V prípade nejasností prosím kontaktujte svojho bankára alebo Komfort linku na telefónnom čísle 0800 900 500.
 • Pobyt možno rezervovať e-mailom na hotelstmr@tmr.sk s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu. Telefonicky možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera na čísle + 421 523 700 200.
 • Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.
 • Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.
 • Ubytovanie je možné rezervovať výlučne v rozpätí dátumov uvedených na voucheri, pričom pri výbere konkrétneho termínu je prvý vybratý dátumom dňom check-in a druhý dátum dátumom check-out.
 • Na jar a na jeseň majú lanovky pravidelnú údržbu. Klient nemá v tomto období nárok na náhradu lístka na lanovku, nakoľko nie je možné z objektívnych dôvodov túto službu poskytnúť. 
 • Doplatok za iný typ izby alebo apartmánu účtuje recepcia pri príchode hosťa na pobyt.
 • Rezervovaný voucher nie je možné stornovať.Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Pobyt na jednu noc pre dve osoby s raňajkami v izbe CLASSIC alebo MODERN v uvedenom termíne v hodnote 159 € so zvýhodnením o 35,2 % len za 10 300 bonov.
 • Pobyt je možné rezervovať do 10.08.2022, cena sa násobí počtom nocí.
 • V prípade pobytu počas piatka a soboty si hotel účtuje doplatok 20 € / noc.
 • Doplatok za izbu s výhľadom 10 €/ noc.
 • Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok.
 • Hotel má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí, nástupným dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
 • V ponuke nie je zahrnutá cena za lístok na lanovku. 
 • Benefit k pobytu: Len v hoteloch TMR Vám doprajeme počas každého dňa pobytu zážitok navyše! Vyberte si podľa Vašej chuti vstup do vodného parku alebo výlet lanovkou. Ponuka platí pre všetkých registrovaných v Gopass na pobyty v termíne do 30. 11. 2022. https://www.tmrhotels.com/sk/aktualne-ponuky/lanovky-a-vodne-parky-na-kazdy-den-pobytu/Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár