Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Grandhotel Starý Smokovec****

Grandhotel **** Starý Smokovec píše svoju bohatú históriu v srdci Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom od roku 1904. Tento prvý veľký tatranský hotel navštívili mnohé významné osobnosti – saský korunný princ Fridrich August, československý prezident Eduard Beneš, britský premiér Harold Wilson, Fidel Castro a mnoho ďalších. Napriek pohnutým časom a dvom svetovým vojnám Grandhotel **** dodnes patrí k neodmysliteľnému koloritu Starého Smokovca. Priamo pri hoteli má stanicu pozemná lanovka na Hrebienok, vďaka čomu má hotel skvelú východiskovú polohu k výletom a turistike vo Vysokých Tatrách. Po celodennej turistike alebo lyžovačke v neďalekých lyžiarskych strediskách je našim hosťom k dispozícii hotelové Wellness & Spa centrum s ponukou masáži a procedúr.

Grandhotel **** Starý Smokovec ponúka konferenčné priestory pre organizovanie výnimočných firemných podujatí s nádychom romantiky minulého storočia, bohatej histórie a významných osobností, na ktorých dodnes pretrváva spomienka v priestoroch hotela.

Aktuálne platné opatrenia sa aktualizujú na webových stránkach hotelov a zariadení

NOVINKA! 

Benefit k pobytu: Len v hoteloch TMR Vám doprajeme počas každého dňa pobytu zážitok navyše! Vyberte si podľa Vašej chuti vstup do vodného parku alebo výlet lanovkou. Ponuka platí pre všetkých registrovaných v Gopass na pobyty v termíne do 30. 11. 2022.

https://www.tmrhotels.com/sk/aktualne-ponuky/lanovky-a-vodne-parky-na-kazdy-den-pobytu/

Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
06.08.2022 - 12.08.2022 10 300 bonov 103,00 Eur 35,20%
10 300 bonov 14 ks Kúpiť
Názov vouchera
Grandhotel Starý Smokovec****
Zvýhodnenie
35,20%
Cena vouchera
10 300 bonov / 103,00 Eur
Zostávajúce
14 ks
Počet kusov
Celková cena
10 300 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Ponuka pobytu je vec dostupnosti kapacít ubytovacieho zariadenia v čase rezervácie.
 • V prípade nejasností prosím kontaktujte svojho bankára alebo Komfort linku na telefónnom čísle 0800 900 500.
 • Pobyt možno rezervovať e-mailom na hotelstmr@tmr.sk s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu. Telefonicky možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera na čísle + 421 523 700 200. 
 • Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.
 • Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.
 • Ubytovanie je možné rezervovať výlučne v rozpätí dátumov uvedených na voucheri, pričom pri výbere konkrétneho termínu je prvý vybratý dátumom dňom check-in a druhý dátum dátumom check-out.
 • Na jar a na jeseň majú lanovky pravidelnú údržbu. Klient nemá v tomto období nárok na náhradu lístka na lanovku, nakoľko nie je možné z objektívnych dôvodov túto službu poskytnúť.
 • Rezervovaný voucher nie je možné stornovať.Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Pobyt na jednu noc pre dve osoby s raňajkami v hodnote 159 € so zvýhodnením o 35,2 % len za 10 300 bonov.
 • Pobyt je možné rezervovať do 10.08.2022, minimálne na 1 noc a cena sa násobí počtom nocí.
 • V prípade pobytu počas piatka a soboty si hotel účtuje doplatok 20 €/ noc.
 • Doplatok za DELUXE izbu 30 €/ noc.
 • Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok.
 • Hotel má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí (minimálny počet nocí nájdete v konkrétnom partnerovi v prehľade partnerov), nástupným dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
 • Kúpou vouchera súhlasím s podmienkami uplatnenia VOUCHERA a s podmienkami rezervácie uvedenými vyššie.
 • V ponuke nie je zahrnutá cena za lístok na lanovku.
 • NOVINKA! Benefit k pobytu: Len v hoteloch TMR Vám doprajeme počas každého dňa pobytu zážitok navyše! Vyberte si podľa Vašej chuti vstup do vodného parku alebo výlet lanovkou. Ponuka platí pre všetkých registrovaných v Gopass na pobyty v termíne do 30. 11. 2022.
 • https://www.tmrhotels.com/sk/aktualne-ponuky/lanovky-a-vodne-parky-na-kazdy-den-pobytu/Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár