Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Vila Marína, Štrbské Pleso

Poézia na plese dýcha ďalej.

Apartmánový dom Marína svoju krásu a poéziu ukrýva. Budova nasiaknutá krehkou lyrikou poetky Maši Haľamovej, ponúka oddych priamo na brehu Štrbského plesa pod končiarmi Vysokých Tatier. Vila Marína – pod týmto názvom bola budova známa od vzniku Československa. Svoje meno získala po slávnej postave z tvorby A. Sládkoviča. Svoju históriu však začala písať už v roku 1892, keď bola postavená ako nájomné letovisko pod názvom Vila Tivoli. Letohrádok určený k oddychu cisárskeho dvora, kde bolo pôvodne vytvorených 10 ubytovacích miestností, ponúkal liečebné kúry už v tomto období. V rokoch 1930 až 1956 tu pôsobil MUDr.Ján Pullman odborník na pľúcne choroby, astmy a alergie. Jeho manželka, Máša Haľamová bola známa slovenská poetka, autorka krehkej lyriky, bola majstrom básnickej drobnokresby. Jej pamätník dodnes pripomína miesto jej pôsobenia a tvorbu. Budova Vily Marína prešla kompletnou rekonštrukciu, za podpory Eurofondov, v rokoch 2014 – 2015 a vzniklo tak 5 slnečných apartmánov s luxusnou výbavou a neopakovateľným výhľadom na Štrbské pleso priamo v srdci Vysokých Tatier v nadmorskej výške 1351m. Každý apartmán je zložený zo spálne s manželskou posťeľou, obývacej izby - možnosť vytvorenia doplnkového dvojlôžka, plne vybavenou kuchyňou, jedálenský kút, kúpeľňa s vírivou vaňou s jedinečným výhľadom na Štrbské pleso a vrcholy Vysokých Tatier. Súčasťou priestorov Vily Marína je aj lyžiareň a odkladací priestor pre bicykle.

Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena  
13.03.2023 - 04.04.2023 18 500 bonov 185,00 Eur 11,90%
18 500 bonov Kúpiť
Názov vouchera
Vila Marína, Štrbské Pleso
Termín pobytu
13.03.2023 - 04.04.2023
Zvýhodnenie
11,90%
Cena vouchera
18 500 bonov / 185,00 Eur
Počet kusov
Celková cena
18 500 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Ponuka pobytu je vec dostupnosti kapacít ubytovacieho zariadenia v čase rezervácie.
 • Odporúčame overiť si dostupnosť vhodného termínu telefonicky na čísle +421 904462800 alebo emailom na info@vilamarina.sk pred kúpou vouchera. Pobyt možno rezervovať e-mailom s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu. Telefonicky možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera.
 • Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.
 • Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.
 • • Kúpený voucher je možné stornovať najneskôr 30 dní pred rezervovaným dátumom nástupu na pobyt,
 • Pri storne menej ako 30 dní pred rezervovaným nástupom na pobyt je 100 % storno poplatok,
 • Kúpený voucher je možné stornovať.Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Pobyt na jednu noc pre dve osoby s raňajkami v uvedenom termíne v hodnote 210 € so zvýhodnením o 11,9 % len za 18 500 bonov.
 • V prípade záujmu o dlhší pobyt sa cena násobí počtom nocí, vo vybranom období so zľavou v bonoch. Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok (1 €/osoba/noc).
 • Raňajky formou bufetových stolov v reštaurácii hotela Solisko**** (cca 50 metrov od Vily).
 • 10% zľava na výber z ala carte menu hotelovej reštaurácie Al Lago hotela Solisko****
 • Ubytovanie v zrekonštruovaných apartmánoch priamo na brehu Štrbského plesa - apartmán je zložený zo spálne s manželskou posteľou, obývacej izby – možnosť vytvorenia doplnkového dvojlôžka, plne vybavenou kuchyňou, jedálenský kút a kúpeľňa s vírivou vaňou s jedinečným výhľadom na Štrbské pleso a vrcholy Vysokých Tatier.
 • Parkovanie na stráženom parkovisku a WiFi pripojenie.
 • Ubytovacie zariadenie má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí, nástupným dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
 • Kúpou vouchera dávate zároveň súhlas s podmienkami uplatnenia VOUCHERA a s podmienkami rezervácie uvedenými vyššie.Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár