Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Chalets Jasná Collection**** Centrum

Na konci Demänovskej doliny v prekrásnej prírodnej scenérii horského strediska Jasná v Nízkych Tatrách sa nachádzajú Chalets Jasná Collection. Od nich vás iba pár krokov delí ku zimným i letným aktivitám pod Chopkom, najznámejším vrchom Nízkych Tatier.

Ideálna poloha v srdci celoročného strediska Jasná v lokalite Centrum poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky. Pri každom chalete sa nachádza parkovisko. Na prízemí nájdete lyžiareň. V obývačke sa nachádza krb, ktorý zahreje počas chladných dní.


Mountain Chalet

Viacpodlažný Mountain Chalet ponúka pohodlie domova a súkromie priestranného apartmánu. Ideálna poloha v srdci celoročného strediska Jasná v lokalite Centrum poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky. Pri každom chalete sa nachádza parkovisko. Na prízemí nájdete lyžiareň. V obývačke sa nachádza krb, ktorý zahreje počas chladných dní.

Aktuálne platné opatrenia sa aktualizujú na webových stránkach hotelov a zariadení. 

Benefit k vášmu pobytu – jednorazový obojsmerný lístok na vývoz lanovkou na každý deň pobytu

*Nevzťahuje sa na príchodový deň (check – in). Ponuka platí pre pobyty s nástupom od 3.5.2021 do 31.10.2021. Lístok je neprenosný a platí len v stredisku Jasná počas aktuálnej prevádzkovej doby lanoviek. Lístok je možné využiť na spiatočnú jazdu lanovkami v úseku Biela Púť alebo Záhradky - Priehyba - Chopok – Kosodrevina- Krupová a rovnakou trasou späť. Z Chopku Juh platí na rovnakú trasu v opačnom smere. Lístok na lanovky je možné využiť v daný deň pobytu iba na jednom, Vami zvolenom úseku. V mesiacoch máj a jún je prevádzková doba lanoviek v stredisku Jasná naplánovaná len počas víkendov. V prípade, že sa pobyt uskutoční mimo prevádzkových dní lanoviek alebo bude prevádzka lanoviek z dôvodu nepriaznivého počasia alebo iných nepredvídaných okolností prerušená, klientovi nevzniká právo na akúkoľvek finančnú alebo nefinančnú kompenzáciu alebo náhradu. Na poskytnutie benefitu nie je právny nárok.

Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
14.09.2021 - 24.09.2021 16 500 bonov 165,00 Eur 17,10%
16 500 bonov 5 ks Kúpiť
Názov vouchera
Chalets Jasná Collection**** Centrum
Zvýhodnenie
17,10%
Cena vouchera
16 500 bonov / 165,00 Eur
Zostávajúce
5 ks
Počet kusov
Celková cena
16 500 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Ponuka pobytu je vec dostupnosti kapacít ubytovacieho zariadenia v čase rezervácie.
 • Odporúčame overiť si dostupnosť vhodného termínu telefonicky na čísle + 421 523 700 200 alebo pobyt možno rezervovať e-mailom na hotelstmr@tmr.sk s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu.
 • Telefonicky možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera.
 • Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.
 • Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.
 • Na jar a na jeseň majú lanovky pravidelnú údržbu. Klient nemá v tomto období nárok na náhradu lístka na lanovku, nakoľko nie je možné z objektívnych dôvodov túto službu poskytnúť. Prevádzkovú dobu lanoviek nájdete TU.
 • Rezervovaný voucher nie je možné stornovať.


Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Pobyt na jednu noc pre 4 osoby bez raňajok a bez wellness v hodnote 199 € so zvýhodnením o 17,1 % len za 16 500 bonov.
 • Pobyt je možné rezervovať do 21.09.2021, minimálne na 2 noci a cena sa násobí počtom nocí.
 • V prípade pobytu počas piatka a soboty si hotel účtuje doplatok 15 €/ noc.
 • Prístelka pre klientov klubu Magnus s 25% zľavou.
 • Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok.
 • Ubytovacie zariadenie má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí, nástupný dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
 • Kúpou vouchera súhlasím s podmienkami uplatnenia vouchera a s podmienkami rezervácie uvedenými vyššie.
 • Benefit k pobytu – jednorazový obojsmerný lístok na vývoz lanovkou na každý deň pobytu za stanovených podmienok.


Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár