Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Kryštálový balíček + Vstup do ZION SPA v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel

Exkluzívny súkromný klub ZION SPA na 11. poschodí s panoramatickým výhľadom na Dunaj a Dunajské lužné lesy, ktorý na ploche 1500 m2 prináša luxusnú starostlivosť o telo i dušu pre náročnejšiu klientelu.

ZION SPA LUXURY ponúkajúce prostredie plné relaxu a harmónie je skvostom Grand Hotelu River Park známeho svojím podmanivým dizajnom, navrhnutým s cieľom poskytnúť maximálne pohodlie a dostatok priestoru obchodným i dobrodružným cestujúcim. Nachádza sa priamo na nábreží rieky Dunaj a svojim hosťom ponúka možnosť prejsť sa príjemnou promenádou až do centra mesta.

Po dlhých dvoch rokoch Vám opätovne dávame možnosť zakúpiť si Vami veľmi obľúbený Kryštálový balíček, kde okrem relaxu dostávate aj darček. 

Kryštálový balíček je 90 minútová luxusná, upokojujúca terapia, pri ktorej zabudnete na okolitý svet. Ideálna je pre každého, kto potrebuje spomaliť, zrelaxovať a doplniť vnútornú energiu. 

Terapia začína inhaláciou esenciálneho oleja a pokračuje nanášaním výživného oleja do Vašich dlaní a chodidiel. To všetko za pomoci luxusnej masážnej sviečky, ktorá je výnimočná pre svoje upokojujúce vlastnosti.

Chrbát a nohy sú masírované aromaterapeutickým olejom Inner Strenght, ktorý Vám dodá vnútornú energiu a silu. 

Terapia ďalej pokračuje ošetrením tváre a pokožky hlavy. Súčasťou procedúry sú aj horúce lávove kamene a masážne techniky, ktorých cieľom je vytvoriť, udržiavať a podporiť Vašu vnútornú pohodu. 

Kryštálový balíček je výnimočný aj v tom, že klient dostáva krásny darček kozmetiky od Aromatherapy Associates. 

Súčasťou balíčka je aj vstup do ZION SPA LUXURY. 

Filozofiou ZION SPA LUXURY je naplnenie ľudskej túžby po harmónii tela, duše aj mysle. ZION SPA LUXURY je Vašou značkou k dokonalej revitalizácií a únik z každodenného pracovného stresu. 


Názov vouchera Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena  
Kryštálový balíček + Vstup do ZION SPA v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel 17 850 bonov 178,50 Eur 30,00%
17 850 bonov Kúpiť
Názov vouchera
Kryštálový balíček + Vstup do ZION SPA v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel
Zvýhodnenie
30,00%
Cena vouchera
17 850 bonov / 178,50 Eur
Počet kusov
Celková cena
17 850 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

  • Jednorazový vstup je potrebné vopred zarezervovať na tel.č. 00421 2 3223 8451 alebo emailom: zion.ghrp@zionspa.sk.
  • Platnosť voucheru je do 30.03.2023.
  • Voucher je možné uplatniť iba v prevádzke ZION SPA LUXURY, Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel Bratislava.
  • V prípade zrušenia objednanej procedúry je potrebné upozorniť recepciu ZION SPA LUXURY na t. č. 02 3223 8451 do 24 hod. od rezervácie. V prípade nezrušenia procedúry do 24 hod. bude voucher spálený v jeho plnej výške.Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

  • Kryštálový balíček + Vstup do ZION SPA v Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel v hodnote 255 € so zvýhodnením o 30% za 17 850 bonov.


ZION SPA, s.r.o.

Dvořákovo nábrežie 6

811 02 Bratislava I

Tel.:+ 421 2 3223 8451

Email: zion.ghrp@zionspa.sk

www.zionspa.skVážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár