Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Permanentka na 10 vstupov do RIVERPARK DANCE SCHOOL

RIVERPARK DANCE SCHOOL, jedna zo zložiek umeleckého zoskupenia RDS ART Group, ti ponúka širokú škálu tanečných hodín, cvičení, yogy či boxu. V rozvrhu nájdeš otvorené hodiny, ako aj pravidelné kurzy, vďaka ktorým vieš systematicky na sebe pracovať. V našej ponuke myslíme aj na tých najmenších a budujeme u nich vzťah k umeniu už od 2 rokov. Vyskúšaj či ti viac sadne napríklad contemporary, balet, salsa, bachata, hip hop, waacking, či iné tanečné hodiny, alebo si skôr typ, ktorému ulahodí kardio, box, kruhový tréningy, pilates alebo yoga.

 

Prehľad všetkých tanečných hodín, cvičení a jogy z ponuky tanečnej školy je dostupný TU.Názov vouchera Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena  
Permanentka na 10 vstupov do RIVERPARK DANCE SCHOOL 7 110 bonov 71,10 Eur 10,00%
7 110 bonov Kúpiť
Názov vouchera
Permanentka na 10 vstupov do RIVERPARK DANCE SCHOOL
Zvýhodnenie
10,00%
Cena vouchera
7 110 bonov / 71,10 Eur
Počet kusov
Celková cena
7 110 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Ponuka je platná do 31.12.2024.
 • Počet permanentiek na osobu: max. 1 ks.
 • Permanentka začína platiť odo dňa kúpy a platí 3 mesiace od jej kúpy.
 • Pre uplatnenie ponuky je potrebné priniesť vytlačený voucher do tanečnej školy RIVERPARK DANCE SCHOOL alebo ho zaslať elektronicky na mail recepcia@rdsartgroup.sk
 • Odporúčame čo najskôr využiť voucher a vymeniť za klubovú kartu RDS ART Group, prípadne ak ste už členom tanečnej školy, daná služba bude pripísaná na Vašu kartu.
 • Voucher nie je možné stornovať.Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Permanentka na 10 vstupov - na akúkoľvek otvorenú tanečnú hodinu, jogu alebo cvičenie, ako aj vstup do gymu v tanečnej škole RIVERPARK DANCE SCHOOL v hodnote 79 € so zvýhodnením 10% len za 7 110 bonov.
 • Pre prihlasovanie sa na otvorené hodiny je nutné, aby si klient na stránke RDSartgroup vytvoril svoje konto, mal na konte nahratú permanentku a následne sa môže prihlasovať na hodiny podľa vlastného uváženia.
 • Na otvorené hodiny (tanec, cvičenie a yoga) je potrebné sa prihlásiť cez náš rozvrh na: https://www.rdsartgroup.sk/rozvrh-hodin?k=tanecne-hodiny .
 • Permanentka sa nevzťahuje na hodiny, ktorých cena je vyššia ako 9 € (OH+), resp. platí na hodiny v trvaní 60 a 75 minút.
 • Gym je dostupný pre verejnosť len mimo skupinových cvičení.


Kontakt:

RDS ART Group s.r.o. 

Laurinská 14

 811 01 Bratislava - Staré mesto

Tel.: +421 (0)910 373 373

Mail: recepcia@rdsartgroup.sk


Otváracie hodiny:

PO-PIA: 6:45 - 21:30

SO: 8:45 - 12:00

NE: 16:00 - 20:30

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár