Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Hotel Salamandra ****, Štiavnické vrchy

Krásu a pokoj Štiavnických vrchov si môžete dokonale vychutnať v hoteli Salamandra, ktorý sa nachádza uprostred lyžiarskeho strediska Salamandra Resort v obci Hodruša-Hámre priamo pri Hornom Hodrušskom tajchu. Štvorhviezdičkový hotel v sebe spája vysokokvalitné služby a neopakovateľné gastronomické zážitky z dielne šéfkuchára Ľubomíra Herka s tichým pôvabom štiavnickej prírody.

V Hoteli Salamandra sa nachádzajú 4 druhy pohodlných izieb zariadených v modernom štýle, pričom v každej cítiť vplyv hodrušského regiónu v podobe miestnej paličkovej čipky.

Hotelovým hosťom je k dispozícii wellness centrum, squashové ihrisko či telocvičňa. Samozrejmosťou je rozľahlý detský kútik a exteriérové detské ihrisko s preliezkami, šmykľavkou, hojdačkami a trampolínou.

Aj vďaka týmto prednostiam dokáže hotel Salamandra uspokojiť nielen rodiny s deťmi, ktoré si chcú vychutnať pohodovú atmosféru v najbližšom lyžiarskom stredisku od Bratislavy, ale aj náročnejšiu klientelu, či hostí zameraných na aktívny životný štýl.

Okolím zjazdovky Salamandra Resort prechádzajú cyklotrasy projektu BAJKOM K TAJCHOM. Tie vás v sedle horského bicykla prevedú krásnou prírodou Štiavnických vrchov popretkávaných jedinečným systémom banských jarkov a tajchov. Na každom kroku tu na vás dýcha banská história a čaká množstvo nezabudnuteľných výhľadov do dolín.

Necelých 10 km od hotela Salamandra sa nachádza poklad Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO Banská Štiavnica, v ktorej môžu návštevníci spoznať bohatú banskú históriu miestneho regiónu.

Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
16.09.2021 - 23.12.2021 31 900 bonov 319,00 Eur 12,40%
31 900 bonov 20 ks Kúpiť
Názov vouchera
Hotel Salamandra ****, Štiavnické vrchy
Zvýhodnenie
12,40%
Cena vouchera
31 900 bonov / 319,00 Eur
Zostávajúce
20 ks
Počet kusov
Celková cena
31 900 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

• Pri rezervácii pobytu treba brať do úvahy dostupnosť kapacity ubytovacieho zariadenia v čase, kedy sa chystáte hotel navštíviť.

• Pobyt možno rezervovať e-mailom na recepcia@salamandrahotel.sk s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu. Telefonicky možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera na čísle +421 907 741 898.

• Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.

• Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.

• Voucher oprávňuje jeho držiteľa na ubytovanie v štandardnej 2-lôžkovej izbe. Doplatok za iný typ izby a za dieťa sa účtuje na recepcii hotela podľa aktuálne platného pultového cenníka a to rozdielom požadovaného štandardu voči základnej cene 2-lôžkovej izby.

• Voucher nieje možné uplatniť počas jesenných prázdnin.

• Rezervovaný voucher nie je možné stornovať.

Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

  • Pobyt na dve noci pre dve osoby s polpenziou v uvedenom termíne v hodnote 364 € so zvýhodnením o 12,4 % len za 31 900 bonov.
  • V cene je zahrnuté: ubytovanie v dvojlôžkovej izbe pre 2 osoby na 2 noci.
  • Polpenzia, raňajky + večere.
  • Neobmedzený vstup do SPA Banensium.
  • Parkovanie a free Wi-Fi.
  • Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok (0,70 € / osoba / noc).
  • Opekačky v prírode, grilovanie na terase, piknik s rodinou v okolí hotela.
  • Letné športy pre deti.
  • Hotel má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí, nástupným dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
  • Kúpou vouchera súhlasím s podmienkami uplatnenia VOUCHERA a s podmienkami rezervácie uvedenými vyššie.
Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár