Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Hotel Rotunda****, Chopok Nízke Tatry

Hotel Rotunda sa nachádza na samom vrchole Chopku v Nízkych Tatrách v nadmorskej výške 2 004m. Hotel je súčasťou nového komplexu vrcholovej stanice Rotunda, ktorý spája severnú a južnú stranu Chopku. Vďaka novým lanovkám, ktoré obe strany prepojili v roku 2012 je hotel Rotunda dostupný z južnej aj severnej strany.

Hotel ponúka ubytovanie v nadmorskej výške 2 004 m.n.m v 5 nových izbách v horskom štýle. Na výber sú 3 izby Deluxe luxusné štvorlôžkové s väčšou rozlohou, veľkou manželskou posteľou a dvojposchodovou posteľou a výhľadom na Vysoké Tatry a 2 izby Standard v štýle vysokohorskej chaty, určené pre milovníkov aktívneho oddychu v horách.

Pre ubytovaných hostí máme k dispozícii priestraný Lobby bar s telelevíziou a WIFI.

Prístup z Južnej strany

Na vrchol Chopku z južnej strany vás vyvezie nová 15-miestna kabínková lanovka Kosodrevina-Chopok. Nástupná stanica sa nachádza vo vynovenom stredisku Chopok Juh - Srdiečko, kde môžete pokojne zaparkovať pri Hoteli Srdiečko. Nástupná stanica sedačkovej lanovky je nad parkoviskom. Sedačková lanovka Vás vyvezie na prestupnú stanicu Kosodrevina. Z prestupnej stanice sa presuniete 100 metrov pešo do nástupnej stanice kabínkovej lanovky Kosodrevina-Chopok.

Prístup zo severnej strany

Zo severnej strany je hotel dostupný vďaka novej modernej lanovke Funitel. Nástupná stanica je v srdci strediska Jasná - Biela púť. Zaparkovať môžete na bezplatnom parkovisku Jasná - Biela púť. Sedačková lanovka sa nachádza 100 metrov od parkoviska. Otvorená sedačka Vás zavezie k pozemnej lanovke - šikmému výťahu Twinliner. Twinlinerom sa vyveziete na prestupnú stanicu lanovky Funitel.

Aktuálne platné opatrenia sa aktualizujú na webových stránkach hotelov a zariadení

Benefit k vášmu pobytu – jednorazový obojsmerný lístok na vývoz lanovkou na každý deň pobytu

*Nevzťahuje sa na príchodový deň (check – in). Ponuka platí pre pobyty s nástupom od 3.5.2021 do 31.10.2021. Lístok je neprenosný a platí len v stredisku Jasná počas aktuálnej prevádzkovej doby lanoviek. Lístok je možné využiť na spiatočnú jazdu lanovkami v úseku Biela Púť alebo Záhradky - Priehyba - Chopok – Kosodrevina- Krupová a rovnakou trasou späť. Z Chopku Juh platí na rovnakú trasu v opačnom smere. Lístok na lanovky je možné využiť v daný deň pobytu iba na jednom, Vami zvolenom úseku. V mesiacoch máj a jún je prevádzková doba lanoviek v stredisku Jasná naplánovaná len počas víkendov. V prípade, že sa pobyt uskutoční mimo prevádzkových dní lanoviek alebo bude prevádzka lanoviek z dôvodu nepriaznivého počasia alebo iných nepredvídaných okolností prerušená, klientovi nevzniká právo na akúkoľvek finančnú alebo nefinančnú kompenzáciu alebo náhradu. Na poskytnutie benefitu nie je právny nárok.


Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
17.10.2021 - 18.10.2021 21 500 bonov 215,00 Eur 21,80%
21 500 bonov 2 ks Kúpiť
Názov vouchera
Hotel Rotunda****, Chopok Nízke Tatry
Zvýhodnenie
21,80%
Cena vouchera
21 500 bonov / 215,00 Eur
Zostávajúce
2 ks
Počet kusov
Celková cena
21 500 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

Ponuka pobytu je vec dostupnosti kapacít ubytovacieho zariadenia v čase rezervácie.

• V prípade nejasností prosím kontaktujte svojho bankára alebo Komfort linku na telefónnom čísle 0800 900 500.

• Pobyt možno rezervovať e-mailom na hotelstmr@tmr.sk s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu. Telefonicky možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera na čísle + 421 523 700 200.

• Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.

• Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.

• Na jar a na jeseň majú lanovky pravidelnú údržbu. Klient nemá v tomto období nárok na náhradu lístka na lanovku, nakoľko nie je možné z objektívnych dôvodov túto službu poskytnúť.

• Rezervovaný voucher nie je možné stornovať.
Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

  • Pobyt na jednu noc pre dve osoby v Deluxe izbe v uvedenom termíne v hodnote 275 € so zvýhodnením o 21,8 % len za 21 500 bonov.
  • V cene pobytu sú zahrnuté raňajky a večera.
  • Pobyt je možné rezervovať do 17.10.2021, minimálne na 1 noc a cena sa násobí počtom nocí.
  • V prípade pobytu počas piatka a soboty si hotel účtuje doplatok 20 €/ noc.
  • Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok.
  • Hotel má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí, nástupným dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
  • Kúpou vouchera súhlasím s podmienkami uplatnenia VOUCHERA a s podmienkami rezervácie uvedenými vyššie.
  • V ponuke je benefit k pobytu – jednorazový obojsmerný lístok na vývoz lanovkou na každý deň pobytu za stanovených podmienok.

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár