Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

CACI DELUXE nechirurgický lifting tváre

Najpopulárnejší neinvazívny lifting tváre CACI s mikro prúdom, ktorý pracuje na „trénovaní“ svalov tváre, zjemňuje vrásky a poskytuje okamžitý liftingový efekt. Tiež zvyšuje prekrvenie tkanív, čím podporuje produkciu kolagénu a elastínu v pokožke. Pomáha vypnúť, vytónovať svaly a zároveň vyhladzuje jemné vrásky.

ZION SPA PREMIUM sa nachádza v hoteli Sheraton Bratislava na promenáde s rozsiahlym nábrežným parkom s výhľadom na rieku Dunaj. Ponúka kombináciu biznisu, relaxu a kultúrneho diania uprostred najfrekventovanejšieho moderného komplexu hlavného mesta – Eurovea. Kombinuje elegantný dizajn a atmosféru pokoja a oddychu s bohatým výberom kvalitných spa terapií.

Na viac ako 800 m2 Vám ponúkame vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu a oddychovú miestnosť Deep Relaxation, ktorá poskytuje oddych v privátnej atmosfére na mieste z prírodných materiálov dreva a kameňov len za zvukov a vôní prírody.


V ZION SPA PREMIUM sa stretnete s osobitnou pozornosťou pre vaše individuálne potreby. Procedúry sú vytvorené pre maximálny relax tela a duše tak, aby rozžiarili nielen váš výzor, ale aj vašu náladu. Na výber sú regenerujúce                                                                                   masáže, terapie Tradičnej čínskej medicíny, telové procedúry, omladzujúce pleťové ošetrenia pomocou luxusnej kozmetickej rady Linda Meredith v spojení s neinvazívnym liftingom CACI ako aj procedúry zamerané na tónovanie a formovanie postavy.

Nail Bliss nechtové štúdio otvára elegantný priestor na oddych, stretnutie pri poháriku osviežujúceho nápoja a relaxačných a skrášľujúcich ošetreniach rúk, nôh a nechtov. Odporúčame vyskúšať luxusné parafínové ošetrenie PerfectSense®.


V spolupráci so spoločnosťou Core Performance, ktorá sa podieľa na tréningu svetových elitných športovcov a olympionikov, vzniklo moderné fit centrum, vybavené kardiovaskulárnymi a posilňovacími prístrojmi značky LifeFitness. Máte tu možnosť zaručene dobiť vašu energiu a uvoľniť vnútornú silu.

Názov vouchera Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena  
CACI DELUXE nechirurgický lifting tváre 9 500 bonov 95,00 Eur 9,50%
9 500 bonov Kúpiť
Názov vouchera
CACI DELUXE nechirurgický lifting tváre
Zvýhodnenie
9,50%
Cena vouchera
9 500 bonov / 95,00 Eur
Počet kusov
Celková cena
9 500 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

  • Procedúru CACI DELUXE je potrebné vopred zarezervovať na tel.č. +421 2 3535 0070 alebo emailom: zion.she@zionspa.sk.
  • V prípade zrušenia objednanej procedúry je potrebné upozorniť recepciu ZION SPA 24 hod. od začiatku rezervácie. V prípade nezrušenia procedúry do 24 hod. bude voucher spálený v jeho plnej výške.
  • V prípade nejasností prosím kontaktujte svojho bankára alebo Komfort linku na telefónnom čísle 0800 900 500.

Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

  • CACI DELUXE nechirurgický lifting tváre (75 min.) v klube ZION SPA PREMIUM Sheraton v hodnote 105 € so zvýhodnením o 9,5 % len za 9 500 bonov.
  • Voucher je možné uplatniť iba v prevádzke ZION SPA PREMIUM v hoteli Sheraton Bratislava.


ZION SPA PREMIUM v hoteli Sheraton Bratislava,

Pribinova 12, 811 09 Bratislava

Tel.:+421 2 3535 0070

Email: zion.she@zionspa.sk

www.zionspa.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár