Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Spiatočný lístok na Chopok

Letná dovolenka v stredisku Jasná Nízke Tatry neponúka len čistý čerstvý vzduch, horské slnko, relax a tie najkrajšie výlety na Slovensku, ale aj možnosť získať kondičku hneď niekoľkými spôsobmi. Pohyb na čerstvom vzduchu si určite užije celá rodina! 

Chopok sa v lete mení na oázu sýtej zelene. Hrebeň dlhý približne 100 km roztvára svoju náruč a láka do nej zvedavých návštevníkov na potulky. Demänovská dolina je súčasťou Národného parku Nízke Tatry, kde je najcennejší Demänovský kras, svetoznáme jaskyne - Demänovská jaskyňa Slobody, Demänovská ľadová jaskyňa a Vrbické pleso. Demänovská jaskyňa Slobody je otvorená celoročne, Demänovská ľadová jaskyňa len počas letnej sezóny. Vrbické pleso je najväčšie prirodzené jazero v Nízkych Tatrách. Možnosť letnej turistiky, skalolezenie, prekrásna fauna a flóra doplnená vhodnými klimatickými podmienkami to všetko sú dôvody pre letnú dovolenku v Nízkych Tatrách. Návštevníci môžu vyskúšať bungee trampolínu, člnkovanie na jazierku v Jasnej i iné letné aktivity, tiež využiť služby TATRY MOTION - požičovňu bicyklov, kolobežiek, športové obchody, turistických sprievodcov, nordic walking, skalolezenie. 

Názov vouchera Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
Spiatočný lístok na Chopok 2 000 bonov 20,00 Eur 9,10%
2 000 bonov 138 ks Kúpiť
Názov vouchera
Spiatočný lístok na Chopok
Zvýhodnenie
9,10%
Cena vouchera
2 000 bonov / 20,00 Eur
Zostávajúce
138 ks
Počet kusov
Celková cena
2 000 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Platnosť vouchera od 08.05.2019 - 11.11.2019.
 • Zvýhodnený spiatočný lístok na lanovku je závislý od aktuálnych prevádzkových hodín a dní lanových dráh.
 • Spiatočný lístok je možné využiť počas prevádzky lanových dráh v Nízkych Tatrách. Prevádzka závisí od aktuálnych poveternostných a prepravných podmienok. V máji bude prebiehať pravidelná údržba lanových dráh, niektoré termíny budú obmedzené. Prevádzka lanových dráh sa riadi podľa prevádzkových hodín, zverejnených TU.
 • Vyzdvihnutie spiatočného lístka je možné len po predložení vytlačeného voucheru o kúpe lístku v Infocentre príslušného strediska TMR v Nízkych Tatrách – Jasná na Bielej Púti alebo v infocentre Krupová.
 • Zakúpením spiatočného lístka klient akceptuje Všeobecné obchodné podmienky Tatry mountain resorts, a.s. Letná sezóna 2019.
 • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo na prípadnú zmenu cien, podmienok a návštevného poriadku.
 • Pri preberaní spiatočného lístka je potrebné uhradiť zálohu za čipovú kartu (KEY CARD) 2 EUR. V prípade, ak vlastní klient čipovú kartu Gopass, bude mu lístok nabitý na čipovú kartu Gopass.
 • Ponuka je nestornovateľná. 

Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Spiatočný lístok na Chopok v hodnote 22 € so zvýhodnením 9,1 % za 2 000 bonov.
 • Ponuka je platná pre dospelú osobu, resp. pre všetky vekové kategórie klientov.
 • Lístok Je neprenosný a personalizovaný. V prípade zneužitia môže byť odobraný.
 • Voucher je potrebné využiť jednorázovo, preto v prípade záujmu o lístky na rôzne dni je potrebné zakúpiť vouchre samostatne.
Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár