Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Hotel Tri Studničky****, Demänovská dolina

Prvý adult friendly hotel v Jasnej

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je známy ako oáza pokoja. Wellness s horskou plážou, zážitková gastronómia a relax v hoteli dokážu zastaviť uponáhľanú dobu. Po šestnástich rokoch od otvorenia hotela chceme našim hosťom dopriať ešte viac: Ničím nerušenú pohodu. Čas iba pre seba, pre svoju polovičku, priateľov, či dospelé deti. Oddych pri dobrej knihe v hotelovom lobby. Započúvanie sa do zvuku zurčiaceho potoka.

V dobe, kedy nemáme čas na chvíľu sa zastaviť, vnímať okolie, či dokonca vnímať samých seba a ľudí naokolo sme sa v Troch Studničkách rozhodli sústrediť výlučne na dospelého klienta. Štýlová oáza ticha a zelene v lone nádhernej prírody Demänovskej doliny je na to ako stvorená. Cena za ubytovanie detí je u nás rovnaká ako pre dospelú osobu. Hotelové služby sú prispôsobené práve dospelým klientom a teda nemáme detských kútik či detské menu a naše wellness je otvorené pre osoby staršie ako 15 rokov.

Objavte u nás harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto obľúbené ubytovanie v Nízkych Tatrách dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline, ako aj presklené konferenčné priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.

Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shui a potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku vám prinášame harmonické prostredie ideálne na relax, oddych, či zotavenie. Spoznajte gastronomické špeciality kombinujúce tradíciu a fantáziu. Nadýchnite sa atmosféry štýlového spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode a zabudnite na zhon, detský plač či ruch veľkomesta. Spomaľte, odpočívajte, žite.

Viac o hoteli ako i samotnom koncepte nájdete tu: https://tristudnicky.sk/sk/hotel/prvy-adult-friendly-hotel-v-jasnej/

Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
14.01.2020 - 22.01.2020 7 900 bonov 79,00 Eur 39,20%
7 900 bonov 15 ks Kúpiť
Názov vouchera
Hotel Tri Studničky****, Demänovská dolina
Zvýhodnenie
39,20%
Cena vouchera
7 900 bonov / 79,00 Eur
Zostávajúce
15 ks
Počet kusov
Celková cena
7 900 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Ponuka pobytu je vec dostupnosti kapacít ubytovacieho zariadenia v čase rezervácie.
 • V prípade nejasností prosím kontaktujte svojho bankára alebo Komfort linku na telefónnom čísle 0800 900 500.
 • Pobyt možno rezervovať e-mailom na reservation@tristudnicky.sk s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu. Telefonicky na čísle: + 421 523 700 200 možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera.
 • Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.
 • Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.
 • Ubytovanie je možné rezervovať výlučne v rozpätí dátumov uvedených na voucheri, pričom pri výbere konkrétneho termínu je prvý vybratý dátumom dňom check-in a druhý dátum dátumom check-out.
 • Na jar a na jeseň majú lanovky pravidelnú údržbu. Presné termíny sú dostupné na stránke spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s. - http://www.tmr.sk/. Klient nemá v tomto období nárok na náhradu skipasu alebo lístka na lanovku, nakoľko nie je možné z objektívnych dôvodov túto službu poskytnúť.
 • Rezervovaný voucher nie je možné stornovať.

Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Pobyt pre dve osoby na jednu noc s raňajkami v standard izbe v hodnote 130 € so zvýhodnením o 39,2 % len za 7 900 bonov.
 • V cene je zahrnutý vstup do WELLNESS & SPA.
 • Pobyt je možné rezervovať do 21.01.2020, minimálne na 1 noc a cena sa násobí počtom nocí.
 • Pobyt v piatok a v sobotu s doplatkom 20 €/noc.
 • Doplatok za DELUXE apartmán 20 €/ noc.
 • Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok (1 €/osoba/noc).
 • Hotel má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí, nástupným dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
 • Kúpou vouchera súhlasím s podmienkami uplatnenia vouchera a s podmienkami rezervácie uvedenými vyššie.
 • V ponuke nie je zahrnutá cena za lístok na lanovku/skipas. Zvýhodnené skipasy kúpite na stránke https://www.gopass.sk/homepage.
Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár