Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Holiday Village Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Chcete stráviť dovolenku niekde, kde sa budete cítiť ako v raji v každom ročnom období? Ubytovanie pri Aquaparku Tatralandia je ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Holiday Village Tatralandia ponúka svojim klientom ubytovanie v 155 chatkách s celkovou kapacitou 700 lôžok. Útulné chatky v malom dovolenkovom mestečku sú vhodné pre každého dovolenkára. Všetky chaty sú členené do 11 tematických osád, ktorých čaro a atmosféra vám zaručia pobyt s množstvom dobrodružstva a fantázie.

Samostatné ubytovanie v plne vybavenej chatke vám poskytne dokonalé súkromie počas celej dovolenky. Holiday Village Tatralandia je skutočne výnimočné miesto, kde sa spája zábava, relax, dobrodružstvo a priateľská atmosféra do jedného komplexu. Množstvo atrakcií na jednom mieste povyšuje Holiday Village Tatralandia na jedinečné miesto plné zážitkov, vďaka čomu môžete využiť svoj voľný čas na dovolenke naplno.

Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
18.01.2020 - 23.01.2020 8 500 bonov 85,00 Eur 44,80%
8 500 bonov 14 ks Kúpiť
Názov vouchera
Holiday Village Tatralandia, Liptovský Mikuláš
Zvýhodnenie
44,80%
Cena vouchera
8 500 bonov / 85,00 Eur
Zostávajúce
14 ks
Počet kusov
Celková cena
8 500 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Ponuka pobytu je vec dostupnosti kapacít ubytovacieho zariadenia v čase rezervácie.
 • V prípade nejasností prosím kontaktujte svojho bankára alebo Komfort linku na telefónnom čísle 0800 900 500.
 • Pobyt možno rezervovať e-mailom na hotelstmr@tmr.sk s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu. Telefonicky možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera na čísle + 421 523 700 200.
 • Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.
 • Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.
 • Ubytovanie je možné rezervovať výlučne v rozpätí dátumov uvedených na voucheri, pričom pri výbere konkrétneho termínu je prvý vybratý dátumom dňom check-in a druhý dátum dátumom check-out.
 • Na jar a na jeseň majú lanovky pravidelnú údržbu. Klient nemá v tomto období nárok na náhradu lístka na lanovku, nakoľko nie je možné z objektívnych dôvodov túto službu poskytnúť.
 • Rezervovaný voucher nie je možné stornovať.

Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Relax v Holiday Village Tatralandia v termíne od 18. - 23. 1. 2020 pre 2 osoby na jednu noc v apartmáne s raňajkami a vstupom do aquaparku v hodnote 154 € so zvýhodnením o 44,8 % len za 8 500 bonov.
 • Po dohode možnosť ubytovania + 2 osoby. V prípade záujmu o viac osôb je potrebné si doplatky overiť na rezervačnom oddelení.
 • Pobyt je možné rezervovať do 21.01.2020, minimálne na 1 noc a cena sa násobí počtom nocí. 
 • V prípade pobytu počas piatka a soboty si hotel účtuje doplatok 10 €/ noc.
 • Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok (1 €/osoba/noc).
 • Ubytovacie zariadenie má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí, nástupný dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
 • Kúpou vouchera súhlasím s podmienkami uplatnenia vouchera a s podmienkami rezervácie uvedenými vyššie.
 • V ponuke nie je zahrnutá cena za lístok na lanovku/skipas. Zvýhodnené skipasy kúpite na stránke https://www.gopass.sk/homepage.
 • Na recepcii hotela si môžete k pobytu objednať zvýhodnený aquapass v termíne 13.06. - 31.10. : 1 400 bonov / dospelá osoba, 1 200 bonov / dieťa (12-6 rokov) a deti do 6 rokov zadarmo.
Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár