Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Vila Marína, Štrbské Pleso

Poézia na plese dýcha ďalej.

Apartmánový dom Marína svoju krásu a poéziu ukrýva. Budova nasiaknutá krehkou lyrikou poetky Maši Haľamovej, ponúka oddych priamo na brehu Štrbského plesa pod končiarmi Vysokých Tatier. Vila Marína – pod týmto názvom bola budova známa od vzniku Československa. Svoje meno získala po slávnej postave z tvorby A. Sládkoviča. Svoju históriu však začala písať už v roku 1892, keď bola postavená ako nájomné letovisko pod názvom Vila Tivoli. Letohrádok určený k oddychu cisárskeho dvora, kde bolo pôvodne vytvorených 10 ubytovacích miestností, ponúkal liečebné kúry už v tomto období. V rokoch 1930 až 1956 tu pôsobil MUDr.Ján Pullman odborník na pľúcne choroby, astmy a alergie. Jeho manželka, Máša Haľamová bola známa slovenská poetka, autorka krehkej lyriky, bola majstrom básnickej drobnokresby. Jej pamätník dodnes pripomína miesto jej pôsobenia a tvorbu. Budova Vily Marína prešla kompletnou rekonštrukciu, za podpory Eurofondov, v rokoch 2014 – 2015 a vzniklo tak 5 slnečných apartmánov s luxusnou výbavou a neopakovateľným výhľadom na Štrbské pleso priamo v srdci Vysokých Tatier v nadmorskej výške 1351m. Každý apartmán je zložený z dvoch miestností – spálne a dennej miestnosti s plne vybaveným kuchynským kútom a jedálňou. Súčasťou priestorov Vily Marína je aj lyžiareň a odkladací priestor pre bicykle.

Termín pobytu Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
15.06.2020 - 19.09.2020 15 500 bonov 155,00 Eur 22,50%
15 500 bonov 19 ks Kúpiť
Názov vouchera
Vila Marína, Štrbské Pleso
Zvýhodnenie
22,50%
Cena vouchera
15 500 bonov / 155,00 Eur
Zostávajúce
19 ks
Počet kusov
Celková cena
15 500 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Ponuka pobytu je vec dostupnosti kapacít ubytovacieho zariadenia v čase rezervácie.
 • Odporúčame overiť si dostupnosť vhodného termínu telefonicky na čísle +421 904462800 alebo emailom na info@vilamarina.sk pred kúpou vouchera. Pobyt možno rezervovať e-mailom s uvedením čísla vouchera a dátumu pobytu. Telefonicky možno rezerváciu urobiť len s platným číslom generovaného vouchera.
 • Ubytovanie na tento typ vouchera NIE JE možné rezervovať cez žiadny iný rezervačný systém alebo subjekt (online, CK a pod.), takáto rezervácia je neplatná a nemožno na ňu použiť voucher.
 • Rezervácia pobytu je platná až po prijatí písomného potvrdenia ubytovacieho zariadenia, toto potvrdenie treba predložiť pri nástupe na pobyt spolu s vytlačeným voucherom.

• Kúpený voucher je možné stornovať najneskôr 30 dní pred rezervovaným dátumom nástupu na pobyt,

 • Pri storne menej ako 30 dní pred rezervovaným nástupom na pobyt je 100 % storno poplatok,
 • Kúpený voucher je možné stornovať.

Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Pobyt na jednu noc pre dve osoby s raňajkami v uvedenom termíne v hodnote 200 € so zvýhodnením o 22,5 % len za 15 500 bonov.
 • V prípade záujmu o dlhší pobyt sa cena násobí počtom nocí. Cena ubytovania nezahŕňa miestny poplatok (1 €/osoba/noc).
 • Raňajky formou bufetových stolov v reštaurácii hotela Solisko**** (cca 50 metrov od vily).
 • Apartmán je zložený zo spálne s manželskou posteľou, obývacej izby – možnosť vytvorenia doplnkového dvojlôžka, plne vybavenou kuchyňou, jedálenský kút a kúpeľňa s vírivou vaňou.
 • Parkovanie na stráženom parkovisku a WiFi pripojenie.
 • 15% zľava na konzumáciu ala carte v reštaurácii Al Lago hotela Solisko****.
 • 10% zľava na konzumáciu v reštaurácii Chata pod Solisko.
 • Ubytovacie zariadenie má právo uplatňovať svoju obchodnú stratégiu obmedzením minimálneho počtu nocí, nástupným dňom na pobyt, prípadne kapacity poskytnutej na tento typ vouchera.
 • Kúpou vouchera dávate zároveň súhlas s podmienkami uplatnenia VOUCHERA a s podmienkami rezervácie uvedenými vyššie.
Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár