Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Voucher do IEM SPA v hodnote 65 € - Pedikúra FOOTLOGIX + Gellak

IEM SPA nie je bežná estetická klinika. Naším cieľom je vytvoriť kult, miesto kde je krása a zdravie dané nielen profesionálnym tímom odborníkov, ale aj vašou psychickou pohodou.

Individuálny prístup, najmodernejšie technológie, odborný dohľad, relax – to všetko tvorí harmóniu. Vašu harmóniu. A tá je pre nás tým najväčším prínosom.

Neustále držíme krok s trendmi a snažíme sa spĺňať aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Samozrejmosťou je ponuka tých najmodernejších technológií a prístrojov a služby najlepších odborníkov. Našim klientom ponúkame efektívne metódy ošetrení zamerané nielen na ozdravenie a skrášlenie pokožky, tváre i celého tela, ale tiež povzbudenie mysle a naštartovanie celej vašej osobnosti.

Manikúra a Pedikúra

 • Nechtové štúdio IEM SPA poskytuje služby v oblasti manikúry a taktiež pedikúry. Pracujeme len s vysoko kvalitnými produktami, medzi ktoré patrí americká značka CND, ktorá priniesla na trh inovatívny produkt, ktorým je systém Shellac™, ktorý sa teší veľkej obľube a stal sa trendom v oblasti nechtového dizajnu po celom svete.
 • Neváhajte a doprajte svojim rukám a nohám luxusnú starostlivosť.
 • Viete si predstaviť miesto, kde sa počas bežného dňa zrelaxujete a popritom vyriešite všetko, čo sa týka vášho celkového vzhľadu? Presne tým miestom je IEM SPA, koncept inšpirovaný tými najlepšími Day Spa v Amerike. Projekt zameraný na celodennú relaxáciu – denné spa, ktorého základnou myšlienkou je starostlivosť o telo aj myseľ. Náš koncept vychádza zo spojenia jednej z najmodernejších kliník na Slovensku, IEM a známych značiek s bohatou históriu a klientelou nielen na Slovensku. Všetko pod jednou strechou.

Gellak lakovanie + pedikúra:

Luxusná pedikúra – FOOTLOGIX

 • Medicinálna pedikúra s komplexnou radou profesionálnych prípravkov v starostlivosti o nohy, vhodná aj pre diabetikov. Kombinuje mokrú a suchú pedikúru a prináša pocit dokonole hydratovaných a hebkých nôh.
 • Mokrá hydratačná, dezinfekcia nôh, úprava kožičky a nechtových valov, úprava dĺžky a tvaru nechtov, ošetrenie kože profesionálnou brúskou, lakovanie Gellak, jemná masáž výživným krémom


V našom portfóliu nájdete služby týkajúce sa starostlivosti o pleť, vlasy, zuby, ruky a nohy, formovanie postavy, ale aj invazívnejšie dermatologické procedúry, či naopak relaxačné metódy a rady psychológa.

Viac informácií nájdete na stránke https://www.iemspa.sk/.

Názov vouchera Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena  
Voucher do IEM SPA v hodnote 65 € - Pedikúra FOOTLOGIX + Gellak 5 200 bonov 52,00 Eur 20,00%
5 200 bonov Kúpiť
Názov vouchera
Voucher do IEM SPA v hodnote 65 € - Pedikúra FOOTLOGIX + Gellak
Zvýhodnenie
20,00%
Cena vouchera
5 200 bonov / 52,00 Eur
Počet kusov
Celková cena
5 200 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

 • Voucher je možné si uplatniť v IEM SPA do doby 12 mesiacov od zakúpenia a rezervácie v IEM SPA.
 • Procedúra Nail Spa - https://www.iemspa.sk/procedury/nechty/.
 • Dostupnosť procedúry si odporúčame overiť telefonicky na čísle 0800 500 512, objednávky na čísle 0918 500 282 alebo e-mailom na info@iemspa.sk.
 • Ponuka je platná do 28.02.2021.
 • Kúpený voucher nie je možné stornovať.

Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

 • Voucher na Pedikúru FOOTLOGIX + Gellak lakovanie v hodnote 65 € so zvýhodnením o 20 % za 5 200 bonov.


Kontakt:

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Infolinka: 0800 500 512, 

Objednávky: 0918 500 282

E-mail: info@iemspa.sk

Otváracie hodiny: Pondelok – Nedeľa: 8:00 – 21:00

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár