Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Voucher do IEM SPA v hodnote 65 € - Laserová Epilácia

IEM SPA nie je bežná estetická klinika. Naším cieľom je vytvoriť kult, miesto kde je krása a zdravie dané nielen profesionálnym tímom odborníkov, ale aj vašou psychickou pohodou.

Individuálny prístup, najmodernejšie technológie, odborný dohľad, relax – to všetko tvorí harmóniu. Vašu harmóniu. A tá je pre nás tým najväčším prínosom.

Neustále držíme krok s trendmi a snažíme sa spĺňať aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Samozrejmosťou je ponuka tých najmodernejších technológií a prístrojov a služby najlepších odborníkov. Našim klientom ponúkame efektívne metódy ošetrení zamerané nielen na ozdravenie a skrášlenie pokožky, tváre i celého tela, ale tiež povzbudenie mysle a naštartovanie celej vašej osobnosti.


Laserová Epilácia

  • Laserovou epiláciou sa dosiahne želaný efekt hladkej pokožky bez ochlpenia po troch, až šiestich opakovaných ošetreniach, v závislosti od ošetrovanej lokality.
  • Laserová epilácia má dlhodobý účinok na niekoľko rokov. Ide o najvýkonnejší stroj v oblasti epilácie tela laserovou technikou.
  • Úspešná laserová epilácia vychádza z princípu selektívnej fototermolýzy. Pri voľbe správnej vlnovej dĺžky diódového laseru, hustoty energie a dĺžky pulzov, dochádza k absorbcii svetelnej energie laseru v melaníne vlasových folikúl. Diódový laser LightSheer vyniká jednoduchou obsluhou, nenáročnou aplikáciou, a vysokou bezpečnosťou pre klienta. Diódový laser LightSheer predstavuje najektívnejšiu techniku laserovej epilácie používanú pre dosiahnutie postupného odstránenia chĺpkov na tvári a tele. Laser využíva princíp selektívnej fototermolýzy, to znamená, že svetelná energia sa mení na tepelnú, a tá je následne vychytávaná v melaníne – pigmente zárodočných buniek vlasového folikulu. Laser produkuje svetelné žiarenie jednej vlnovej dĺžky sústredené do úzkeho zväzku lúčov.
  • Ošetrenie je mimoriadne účinné na tmavšie a hrubšie chĺpky, svetlejšie a jemnejšie chĺpky sa odstraňujú menej účinne. Opakovaným tepelným pôsobením na vlasovú cibuľku, a následným poškodením zárodočných centier chĺpku sa stráca schopnosť jeho rastu, stenšuje sa, stráca farbu a skracuje sa jeho dĺžka.

V našom portfóliu nájdete služby týkajúce sa starostlivosti o pleť, vlasy, zuby, ruky a nohy, formovanie postavy, ale aj invazívnejšie dermatologické procedúry, či naopak relaxačné metódy a rady psychológa.

Viac informácií nájdete na stránke https://www.iemspa.sk/.

Názov vouchera Cena vouchera Zvýhodnenie Počet kusov Celková cena Zostávajúce  
Voucher do IEM SPA v hodnote 65 € - Laserová Epilácia 5 200 bonov 52,00 Eur 20,00%
5 200 bonov 10 ks Kúpiť
Názov vouchera
Voucher do IEM SPA v hodnote 65 € - Laserová Epilácia
Zvýhodnenie
20,00%
Cena vouchera
5 200 bonov / 52,00 Eur
Zostávajúce
10 ks
Počet kusov
Celková cena
5 200 bonov
Kúpiť

Pred zakúpením voucheru

  • Voucher je možné si uplatniť v IEM SPA do doby 12 mesiacov od zakúpenia a rezervácie v IEM SPA.
  • Procedúra Laserovej Epilácie - https://www.iemspa.sk/procedury/telo/laserova-epilacia/.
  • Dostupnosť procedúry si odporúčame overiť telefonicky na čísle 0800 500 512, objednávky na čísle 0918 500 282 alebo e-mailom na info@iemspa.sk.
  • Ponuka je platná do 28.02.2021.
  • Kúpený voucher nie je možné stornovať.

Dôležité informácie pre uplatnenie voucheru

  • Voucher na Laserovú Epiláciu pre oblasť Hornej pery a brady v hodnote 65 € so zvýhodnením o 20 % za 5 200 bonov.


Kontakt:

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Infolinka: 0800 500 512, 

Objednávky: 0918 500 282

E-mail: info@iemspa.sk

Otváracie hodiny: Pondelok – Nedeľa: 8:00 – 21:00

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár