Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Riverpark Dance School s.r.o.,
15,00% Bonov z nákupu

Vitajte v Riverpark Dance School – tanečnej škole, v ktorej si nielen zatancujete, ale aj zacvičíte. Každý deň vám prinesieme svetovú kvalitu rekreačného aj profesionálneho tanca, od ranných až do večerných hodín.

Pod jednou strechou nájdete množstvo tanečných štýlov a tematických cvičení vo forme otvorených hodín či kurzov na pokračovanie.

Navštíviť nás môže naozaj každý – ľudia bez akejkoľvek tanečnej minulosti, amatérski tanečníci, mierne pokročilí, pokročilí, až po profesionálnych tanečníkov – podľa zaradenia do jednej z týchto 4 tanečných úrovní. Učiť vás budú len tí najlepší z najlepších, výberu lektorov sme venovali veľa času a tešíme sa, že vám môžeme dopriať tú najvyššiu kvalitu. Radi vás privítame tiež v tanečnom bare, ktorý je súčasťou tanečnej školy, určený aj pre netancujúcich návštevníkov. Zariadili sme ho tak, aby ste mali pocit, že sedíte doma v obývačke a okolo seba máte pohodlie. Súčasťou baru jej aj tanečná knižnica s kvalitnou zahraničnou literatúrou. Okrem zdravého jedla a pitia je vám k dispozícii bezplatné WI-FI pripojenie. Pohodlne sa usaďte, vychutnajte si svoju kávičku a zoznámte sa s ľuďmi, pre ktorých je tanec životom a život tancom. Popri tanečnom bare je vám k dispozícii všetko, aby ste sa u nás cítili príjemne. Kvalitne vybavené šatne, milý personál, bezproblémové parkovanie v podzemných garážach. Príďte sa presvedčiť osobne, tešíme sa na vás.

V tejto prevádzke sa Vám pripíše 15 % z platby v hotovosti alebo kartou. Zbierať bony môžete len za nákup nezľavnených tovarov a služieb.

Kontakt

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava 

Tel: +421 2 322 38 116

E-mail: info@riverparkdanceschool.sk

www.riverparkdanceschool.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár