Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Vinotéka pri Modrom kostolíku

Naším zámerom je ponúknuť zákazníkom široký sortiment kvalitných slovenských a zahraničných vín v príjemnom prostredí za prijateľné ceny. Vína sa snažíme ponúkať s vysokým štandardom vedomostí o vínach a k tomu prislúchajú zodpovedajúce služby. V súčasnosti ponúkame možnosť ochutnať z výberu 30 vín na pohár a k tomu vyše 300 druhov slovenských a zahraničných vín. Vo vinotéke je Vám k dispozícii odborný personál a ochotne Vám pomôže pri výbere vína či už na stôl, alebo so sebou. Pravidelne sa u nás konajú degustácie otvorené pre verejnosť, stačí ak budete sledovať našu stránku a v prípade záujmu sa vopred nahlásite. Je to výborná možnosť, ako ochutnať za večer niekoľko vín a vybrať si z nich to svoje

Výber je široký, ideálny pre akéhokoľvek milovníka vína.


Kontakt

Vinotéka pri Modrom kostolíku

Sienkiewiczova 2541/2, 811 09 Bratislava

+421 917 867 271

vinoteka@modrykostolik.sk

www.vinotekamodrykostolik.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár