Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Vodný raj Bešeňová
10,00% Bonov z nákupu

Vodný park BEŠEŇOVÁ je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodárne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

V BEŠEŇOVEJ sa nachádza 23 bazénov a víriviek, z toho 8 s geotermálnou vodou ( 6 otvorených celoročne), 10 vonkajších bazénov a víriviek s čírou vodou a 3 vnútorné bazény a vírivky s čírou vodou. Od roku 2012 je v prevádzke celoročne otvorená zábavno-adrenalínová zóna, ktorá ponúka jedinečné zážitky v podobe 30 m vysokej toboganovej veže so 6 toboganmi s celkovou dĺžkou viac ako 1 km, bazénom s vlnobitím a detským bazénom s atrakciami. Priaznivci adrenalínovej zábavy nájdu v areáli celkom 15 toboganov a šmýkačiek. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje od 26 do 39 oC.

Neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia a wellness služieb vytvára relax centrum spolu s exkluzívnym Wellness & Spa. Komplexnú ponuku služieb dopĺňa komfortné ubytovanie priamo v areáli, spolu so širokým sortimentom gastronomických služieb.

V tejto prevádzke sa Vám pripíše 10 % z platby v hotovosti alebo kartou. Zbierať bony môžete len za nákup nezľavnených tovarov a služieb.

Kontakt

Bešeňová 136, 034 83 Bešeňová

Tel: +421 917 998 844 

E-mail: info@besenova.com

www.besenova.com

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár