Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

ZION SPA PREMIUM v hoteli Crowne Plaza Bratislava
10,00% Bonov z nákupu

ZION SPA je miestom pre znovuzrodenie vášho tela, očistu mysle a absolútne uvoľnenie.

ZION SPA PREMIUM v hoteli Crowne Plaza Bratislava je oázou oddychu a relaxu ležiacou priamo v historickom centre mesta oproti Prezidentskému palácu. Ponúka kombináciu biznisu, relaxu a kultúrneho diania priamo v srdci Bratislavy.

Ponorte sa do atmosféry aróma olejov zostavených podľa živlov vzduchu, vody, ohňa a zeme. Odnesú preč vaše starosti, únavu a navodia pocit dokonalej telesnej a duševnej harmónie. Fínska sauna či parná aromatická sauna zbavia vaše telo napätia a nežiaducich látok.

Načerpajte energiu a uvoľnite svoju vnútornú silu v našom fit centre, vybavenom najmodernejšími kardiovaskulárnymi a posilňovacími prístrojmi.

Ak potrebujete doplniť a vyvážiť energie v tele, pridajte sa k Alenke Malaschitzovej na hodine letnej jogy. Bude vás motivovať k ďalším a ďalším cvičeniam a nasmeruje vás na ceste k lepšiemu zdraviu a kondícii.

V ZION SPA PREMIUM sa stretnete s osobitnou pozornosťou pre vaše individuálne potreby. Nechajte stres z pracovných stretnutí za sebou a zrelaxujte pomocou našich masáží – značková antistresová, terapeutická, Aromasoul Elements či masáž horúcimi kameňmi.

Prežívajte svoj zážitok z nášho spa aj doma vďaka návšteve nášho Spa Boutique, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky kozmetických produktov starostlivosti o pleť, doplnkov, fitnes a plaveckého oblečenia.

V tejto prevádzke sa Vám pripíše 10 % z platby v hotovosti alebo kartou. Zbierať bony môžete len za nákup nezľavnených tovarov a služieb.

Kontakt

ZION SPA PREMIUM

Crowne Plaza Bratislava

Hodžovo námestie 2, Bratislava

+421 2 5934 8182

zion.cpb@zionspa.sk


 

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár