Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

ZION SPA v hoteli Sheraton
10,00% Bonov z nákupu

ZION SPA PREMIUM sa nachádza v hoteli Sheraton Bratislava na promenáde s rozsiahlym nábrežným parkom s výhľadom na rieku Dunaj. Ponúka kombináciu biznisu, relaxu a kultúrneho diania uprostred najfrekventovanejšieho moderného komplexu hlavného mesta – Eurovea. Kombinuje elegantný dizajn a atmosféru pokoja a oddychu s bohatým výberom kvalitných spa terapií.

Na viac ako 800 m2 Vám ponúkame vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu a oddychovú miestnosť Deep Relaxation, ktorá poskytuje oddych v privátnej atmosfére na mieste z prírodných materiálov dreva a kameňov len za zvukov a vôní prírody.

V ZION SPA PREMIUM sa stretnete s osobitnou pozornosťou pre vaše individuálne potreby. Procedúry sú vytvorené pre maximálny relax tela a duše tak, aby rozžiarili nielen váš výzor, ale aj vašu náladu. Na výber sú regenerujúce masáže, terapie Tradičnej čínskej medicíny, telové procedúry, omladzujúce pleťové ošetrenia pomocou luxusnej kozmetickej rady Linda Meredith v spojení s neinvazívnym liftingom CACI ako aj procedúry zamerané na tónovanie a formovanie postavy.

Nail Bliss nechtové štúdio otvára elegantný priestor na oddych, stretnutie pri poháriku osviežujúceho nápoja a relaxačných a skrášľujúcich ošetreniach rúk, nôh a nechtov. Odporúčame vyskúšať luxusné parafínové ošetrenie PerfectSense®.

V spolupráci so spoločnosťou Core Performance, ktorá sa podieľa na tréningu svetových elitných športovcov a olympionikov, vzniklo moderné fit centrum, vybavené kardiovaskulárnymi a posilňovacími prístrojmi značky LifeFitness. Máte tu možnosť zaručene dobiť vašu energiu a uvoľniť vnútornú silu.

V tejto prevádzke sa Vám pripíše 10 % z platby v hotovosti alebo kartou. Zbierať bony môžete len za nákup nezľavnených tovarov a služieb.

Kontakt

ZION SPA PREMIUM

SHERATON BRATISLAVA

Pribinova 12, 811 09 Bratislava

+421 2 3535 0070

zion.she@zionspa.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár