Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

ALIZÉ
10,00% Bonov z nákupu

Alizé je na Slovensku exkluzívnym predajcom autentických dizajnérskych značiek Valentino, Gucci, Dsquared2, Alexander McQueen, Versace, Blumarine, Just Cavalli, Patrizia Pepe a Ermenegildo Zegna.

Alizé dom módy je na trhu už 10 rokov a za tento čas sa stal najlepšou destináciou pre nakupovanie luxusných dámskych, pánskych aj detských značiek. Jednotlivé kolekcie vyberá skúsený tím buyerov s bohatými medzinárodnými kontaktmi v módnej brandži.

Dokonalá orientácia v aktuálnych trendoch, ale aj znalosť náročnosti nášho zákazníka je zárukou, že tu nájdete aj skutočne ikonické kúsky, za ktorými už nemusíte cestovať do svetových metropol. Alizé robí z Bratislavy novú mekku módy.

Kontakt

Pribinova 8

811 09 Bratislava

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár