Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

RDS ART Group s.r.o.

Žijeme tancom. Žijeme umením. RDS ART Group je Dom umenia v centre mesta na Laurinskej 14, kde nájde svoje miesto každý, kto miluje tanec, cvičenie, yogu, spev alebo herectvo. Súčasťou tejto umeleckej skupiny sú zložky Riverpark Dance School, Muzikálová akadémia, tanečné skupiny The Wave a Souljam, a tiež Slovenské divadlo tanca pod vedením Jána Ďurovčíka

Naše otvorené hodiny z ponuky Riverpark Dance School môže navštíviť naozaj každý – ľudia bez akejkoľvek tanečnej minulosti, amatérski tanečníci, mierne pokročilí, pokročilí, ako aj profesionálni tanečníci. Každý deň nájdeš na siedmych sálach množstvo rôznych tanečných hodín, cvičenie, box či obľúbenú yogu. 

Spoznaj ľudí, pre ktorých je umenie a cvičenie rovnakou vášňou, ako pre teba. Buď aj TY súčasťou fúzie, ktorá ti otvorí dvere do sveta umenia. 

Nájdeš nás v samom srdci historického centra, na Laurinskej 14, kúsok vedľa DPOH. Usaď sa u nás pohodlne na recepcii, kde si vychutnáš skvelú kávu Nespresso, čaj, zdravé sladkosti či dobroty, ktoré k nám dovážame z poctivých potravín Od našich. Máme pre teba pripravené kvalitne vybavené šatne a svoj zážitok z Domu umenia môžeš zdieľať priamo z hodín aj vďaka free wifi. Pre našich návštevníkov ponúkame vyše 50% zľavu na parkovanie v Garáži Opera (prvé dve hodiny za 4 eurá). 


Dopraj si kvalitný relax v podobe masáží, ktoré v Dome umenia ponúkame. Na výber je tu klasická, športová masáž, maderoterapia, bankovanie a mnoho ďalších. Všetky masáže nájdeš na webe TU: https://www.rdsartgroup.sk/masaze
Kontakt

RDS ART Group s.r.o. 

Laurinská 14

 811 01 Bratislava - Staré mesto

Tel.: +421 (0)910 373 373

Mail: recepcia@rdsartgroup.skVážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár