Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Holiday Village Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Ubytovanie v štýlových chatkách v bezprostrednej blízkosti najväčšieho vodného parku na Slovensku ponúka Holiday Village Tatralandia. Celkovo 101 chatiek v dovolenkovom mestečku je rozdelených do 11 tematických osád, vďaka čomu si ubytovanie v chatkách na Liptove pri Tatralandii obľúbili rodiny s deťmi. Vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriská či ďalšie možnosti pre športové a spoločenské vyžitie predurčujú Holiday Village Tatralandia nielen k skvelej rodinnej dovolenke ale aj pre teambuildingy či firemné podujatia.

Okrem výhodných cien ubytovania najmä pre rodiny s deťmi či väčšie skupiny majú naši hostia k dispozícii aj výhodné zľavy na vstupy do Tatralandie, lístky na lanovky a skipasy do Vysokých Tatier aj Nízkych Tatier za zvýhodnené ceny. Počas zimnej sezóny zabezpečujeme našim hosťom bezplatný skibus do lyžiarskeho strediska Jasná.


Kontakt

Holiday village Tatralandia

Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

Tel.: + 421 523 700 200

E-mail:reservation@tatralandia.sk

tatralandiavillage.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár