Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

J&T Banka Café Vysoké Tatry
15,00% Bonov z nákupu

Srdečne Vás pozývame do kaviarne J&T BANKA Café v Starom Smokovci a zároveň expozitúry banky. Naším zámerom bolo spojiť formálny svet financií s prostredím útulnej a elegantnej kaviarne v prírode, kde okrem stretnutí s priateľmi či rodinou vybavíte aj všetko potrebné ohľadom vašich financií. Príďte si vychutnať šálku prvotriednej kávy alebo čaju podľa vášho výberu v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Veríme, že si k nám nielen nájdete cestu, ale že sa J&T BANKA Café stane obľúbeným miestom Vašich pracovných alebo osobných stretnutí.

V tejto prevádzke sa Vám pripíše 15 % z platby v hotovosti alebo kartou. Zbierať bony môžete len za nákup nezľavnených tovarov a služieb.

Kontakt

Grand Hotel Starý Smokovec

Starý Smokovec 38, 062 01

tel.: +421 52 478 0025, +421 911 880 742

www.jtbanka.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár