Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Hotel Rotunda, Chopok
10,00% Bonov z nákupu

Ubytujte sa v najvyššie položenom hoteli v Strednej Európe a prebúdzajte sa v oblakoch. Jedinečná poloha priamo na vrchole Chopka robí z hotela Rotunda výnimočné miesto. Ak ste milovníkom hôr a prírody a hľadáte dobrodružstvo alebo túžite po romantike vo dvojici, u nás nájdete svoj malý raj.

Nechajte sa ráno vylákať z postele prvými lúčmi vychádzajúceho slnka a hneď pri svitaní vybehnite z izby priamo na čerstvo upravené zjazdovky. Zažite jedinečný pocit voľnosti a nespútanosti, keď stojíte na vrchole Chopku pripravený na čerstvý menčester. Najvyššie položený ski in – ski out hotel v Strednej Európe vás pozýva prežiť tie najkrajšie chvíle v lyžiarskom stredisku Jasná. Keď slnko začne zapadať, pohodlne sa usaďte a vychutnávajte si nádherné prírodné divadlo. Miliónmi hviezd posiatu oblohu máte takmer na dosah ruky.

Dokonalé pohodlie na exkluzívnom mieste a nádherný výhľad na panorámu Vysokých Tatier či kotliny Slovenska priamo z izieb hotela Rotunda očarí každého hosťa. Každá z izieb hotela vás prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením. V hoteli sa nachádza len pár izieb, vďaka čomu ponúka Rotunda svojím hosťom dokonalé intímne prostredie a pocit výnimočnosti.

Otvorením Rotundy v decembri 2013 sa prepojili 2 turistické centra – severná a južná časť Chopku. Vďaka tomu si môžu hostia hotela Rotunda a návštevníci strediska užiť viac zábavy a dobrodružstva.

V tejto prevádzke sa Vám pripíše 10 % z platby v hotovosti alebo kartou. Zbierať bony môžete len za nákup nezľavnených tovarov a služieb.

Kontakt

Hotel Rotunda, Chopok

Demänovská Dolina 

031 01 Liptovský Mikuláš 1

tel.: + 421 523 700 200

e-mail: hotelstmr@tmr.sk

www.hotelrotunda.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár