Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Hotel Astrum Laus
15,00% Bonov z nákupu

Business Hotel ASTRUM Laus**** sa nachádza priamo v centre mesta Levice. Dômyselne navrhnutý moderný interiér spája kov a sklo s prírodnými materiálmi drevom a kameňom, ktoré vytvárajú príjemnú a serióznu atmosféru business štýlu. Pre náročnejších hostí je pripravených 10 malých apartmánov, 4 veľké apartmány a business corner – moderne zariadený a plne vybavený rokovací priestor .

Hotelová reštaurácia s kapacitou pre 70 osôb je posuvnými stenami prepojená s dvomi kongresovými sálami s celkovou kapacitou 300 miest a preskleneným salónikom. Priestor je možné upraviť pre 20-400 osôb podľa individuálnych požiadaviek zákazníka od rodinnej oslavy, obchodného stretnutia až po ples či konferenciu a kongres.

Wellness centrum, ktoré svojou farebnou jednoduchosťou a hladkými líniami vytvára príjemnú zónu oddychu. Dopriať si môžete jednu z troch ponúkaných sáun, dvoch víriviek, dvoch masážnych vaní, zážitkovú sprchu, ľadopád a zrelaxovať môžete v oddychových zónach a tepidáriách.

V podzemí hotela sa nachádza dvojpodlažné parkovisko, ktoré slúži pre ubytovaných hostí, rovnako ako aj pre obyvateľov mesta. Súčasťou týchto priestorov hotela je aj fitness centrum o rozlohe 212 m2. Astrum Fitness je vybavené modernými posilňovacími strojmi značky CYBEX.

K hotelu patrí aj rozsiahly hotelový park s detským ihriskom a oddychovými zónami.

V tejto prevádzke sa Vám pripíše 15 % z platby v hotovosti alebo kartou. Zbierať bony môžete len za nákup nezľavnených tovarov a služieb.

Kontakt

Hotel ASTRUM Laus****

P.O.Hviezdoslava 5859/2A, 934 01 Levice

tel: 036/39 63 111

email: recepcia@astrumlaus.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár