Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

SATUR TRAVEL, a.s.
2,00% Bonov z nákupu

Cestovná kancelária SATUR je najväčšou slovenskou cestovnou kanceláriou s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

Viac informácií sa dozviete na stránke CK Satur: http://www.satur.sk/

U obchodného partnera sa Vám pripíše na Váš vernostný účet 2 % z ceny dovolenky. Pripísanie bonov v hodnote 2 % je možné len kúpou zájazdu v pobočkách SATUR, ktorých zoznam si môžte pozrieť TU. Nárok na bony má platiteľ a preto úhrada musí prebehnúť bezhotovostne a z účtu klienta J&T Banky. Bony sa nepripisujú ak je to zájazd happy hour, ultra last minute a na objednávky cez sprostredkovateľov.

Kontakt

CALL CENTRUM 0850 555 111

www.satur.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár