Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

SATUR TRAVEL, a.s.
2,00% Bonov z nákupu

S cestovnou kanceláriou SATUR môžete cestovať bezstarostne po celom svete.

Už viac ako 100 rokov vám prinášame nezabudnuteľné cestovateľské zážitky a bezstarostné dovolenky.

Pobytové a poznávacie zájazdy v Európe a exotike, okružné plavby, lyžovačky a wellness pobyty na Slovensku aj v zahraničí a pod značkou EXCLUSIVE by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. 

Stačí si len vybrať z bohatej ponuky, ktorú sme si pre vás aj tento rok prichystali: https://www.satur.sk/dovolenka/exclusive/

U obchodného partnera sa Vám pripíše na Váš vernostný účet 2 % z ceny dovolenky. Pripísanie bonov v hodnote 2 % je možné len kúpou zájazdu v pobočkách CK SATUR, ktorých zoznam si môžte pozrieť TU.

Nárok na bony má platiteľ a preto úhrada musí prebehnúť bezhotovostne a z účtu klienta J&T Banky. Bony sa nepripisujú ak je to zájazd happy hour, ultra last minute a na objednávky cez sprostredkovateľov.Kontakt

Veronika Ferancová

ferancova@satur.sk

Tel: +421 904 100 798

www.satur.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár