Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Hotel SKI

HOTEL SKI 

Zažite tradičnú atmosféru horského hotela v novom šate a doprajte si chvíle plné zážitkov a zábavy. 

Hotel SKI ponúka ubytovanie v štyridsiatich novo zrekonštruovaných izbách priamo pod zjazdovkou v pokojnej lokalite Jasná Záhradky.

Vďaka svojej bezkonkurenčnej polohe priamo na svahu a kúsok od nástupnej stanice lanovky na Chopok si ho určite obľúbia nielen nadšenci zimných športov.

Jasná s nadmorskou výškou 900-2024 m n.m. je tým správnym miestom pre horskú dovolenku v lete či v zime. Je najväčším lyžiarskym strediskom východnej Európy a v rámci tohto regiónu má najlepšie prírodné podmienky pre lyžovanie a snowboarding.

Ak si radi doprajete odpočinok počas lyžovania a máte radi atmosféru po poslednej jazde, potom je hotelový apres SKI Bar to správne miesto aj pre Vás.

Užite si rokmi osvedčenú klasiku, tradičnú atmosféru a skvelé jedlo. Na záver dňa si doprajte relax v harmonickom prostredí wellness.   


Kontakt

Hotel SKI

Demänovská Dolina 69

03101 Liptovský Mikuláš 1, Slovensko

Tel: +421 44 290 13 60

Email: hotelski@tmrhotels.com

https://www.tmrhotels.com/hotel-ski/sk/

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár