Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Horský hotel*** Sliezsky dom
10,00% Bonov z nákupu

Najvyššie položený horský hotel na Slovensku spája prírodu a človeka, vytvára unikátne miesto pre pohodu, oddych a turistiku. Sliezsky dom je postavený vo výške 1670 metrov nad morom a je unikátny najmä svojou polohou, ktorá umožňuje výstup priamo na najvyšší vrchol Slovenska, Gerlachovský štít.

Užite si excelentnú kuchyňu a štýlovo zariadené izby, ktoré Vás vtiahnu do horskej atmosféry. Vychutnajte si to, pretože je len jedno takéto miesto. Miesto, ktoré Vám zabezpečí nezabudnuteľné spomienky na Vysoké Tatry. Započúvajte sa do ticha hôr, vychutnajte si krásne pohľady na tatranskú prírodu a ,,dobite si baterky“ v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku. Leto Vám ponúka širokú škálu turistických trás, ktoré Vás zavedú za nezabudnuteľnými pohľadmi zo štítov hôr, za upokojujúcim čarom horských plies, za tajuplným životom kamzíkov a svišťov, až po nenáročné prechádzky v lone tatranskej prírody.

Užite si pohodu a oddych v hotelovom wellness centre, magický pohľad na štíty Vysokých Tatier a Velické pleso v spojení s vodopádom priamo z odpočinkovej časti tohto relaxačného centra. Oddýchnite si v súkromnej jacuzze, vyberte si z bohatej ponuky masážnych procedúr, alebo sa oddajte očiste vo fínskej alebo parnej saune.

Kontakt

HORSKÝ HOTEL SLIEZSKY DOM

Tatranská Polianka 32, 062 01 Vysoké Tatry

Tel.: +421 911 882 879 alebo +421 918 988 309

E-mail: recepcia@sliezskydom.sk


  

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár