Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

ZION SPA LUXURY v Grand Hotel River Park, Bratislava

ZION SPA LUXURY ponúkajúce prostredie plné relaxu a harmónie je skvostom Grand Hotelu River Park známeho svojím podmanivým dizajnom, navrhnutým s cieľom poskytnúť maximálne pohodlie a dostatok priestoru obchodným i dobrodružným cestujúcim. Nachádza sa priamo na nábreží rieky Dunaj a svojim hosťom ponúka možnosť prejsť sa príjemnou promenádou až do centra mesta.

V relaxačnom bazéne s rozmermi 15 m x 8 m a hĺbkou 1,2 m, farebným podsvietením a s hydromasážnymi tryskami sa budete cítiť, akoby ste plávali priamo s prúdom rieky Dunaj. Vírivá vaňa a oddychová časť pri bazéne s výhľadom na rieku Dunaj je ako stvorená na relax pri pozorovaní prúdu vody a prírody v akomkoľvek ročnom období.

Wellnesová časť pre dospelých s perličkovou vírivou vaňou, fínskou a parnou aróma saunou a ochladzovacou prívalovou sprchou zbavia vaše telo napätia a nežiaducich látok. Absolútny oddych na záver dodá privátna relaxačná zóna, či AlphaSphere s viacerými dimenziami, pozostávajúca zo zvukov, svetiel, tepla a vibrácií. Umožní vám jedinečnú formu hlbokej relaxácie v spojení s inšpirujúcim účinkom dodávajúcim energiu.

Spájajúc krásu so zdravím sme vytvorili originálne spa menu v kombinácii lokálnych a svetových liečebných tradícií s kvapkou žiaduceho luxusu. Zabudnite na realitu a stres, zatiaľ čo sa necháte rozmaznávať na mieste, kde každý moment patrí len Vám. Vyberte si vašu kombináciu prepychových ružových terapií a nechajte sa uniesť hlboko regeneračnými rituálmi do voňavého sveta krásy a relaxácie. Regenerujte telo a dušu rozmaznávajúcimi wellness procedúrami a luxusnými omladzujúcimi ošetreniami pleti kozmetiky Linda Meredith.

V ZION SPA LUXURY fit centre jednoducho nalaďte vaše telo na pohyb. Vitalita, perfektná kondícia, dokonalá forma – vieme, čo potrebuje vaše telo a ako vás naladiť na pohyb, ktorý bude pre vás skvelým zážitkom s výhľadom na rieku Dunaj. Pripravených je 35 špičkových posilňovacích stanovíšť a 21 kardio trenažérov. Naši tréneri vám radi vytvoria individuálny tréningový plán na základe analýzy zloženia tela s pomocou elektromagnetickej impedancie.


Kontakt

ZION SPA LUXURY

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel Bratislava - 11. p.

Dvořákovo nábrežie 6, 811 02 Bratislava I

Rezervácie:

T: + 421 2 3223 8451

E-mail: zion.ghrp@zionspa.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár