Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras

ZION SPA LUXURY ponúka prostredie v štýle európskej elegancie plné relaxu a harmónie. Je súčasťou Grand Hotela Kempinski High Tatras, ktorý je architektonickým skvostom priamo na brehu Štrbského plesa. Z najkrajšieho spa na Slovensku je výhľad na tatranské štíty a pokojnú hladinu Štrbského plesa, čo umocňuje pocit relaxácie priamo v lone krásnej tatranskej prírody.

Vnútorný bazén s rozmermi 16 m x 8 m s hĺbkou 1,2 m ponúka tiež relaxačné zákutia s hydromasážnymi tryskami. Dych vyrážajúci výhľad na ľadovcové jazero a majestátne tatranské štíty podčiarkuje zlaté svetlo luxusných krištáľových lustrov, ktoré sa trblietavo odráža na hladkom vodnom povrchu.

Ľadový dážď a tematické sprchy hravo vyostria vaše zmysly. Vírivá vaňa, fínska sauna, parná aromatická sauna, Caldárium a Kneippova cesta zbavia vaše telo napätia a nežiaducich látok. Absolútny oddych doplní relaxačná miestnosť s panoramatickým výhľadom na majestátne tatranské štíty.

Neodmysliteľnou súčasťou ZION SPA LUXURY je sedem liečebných miestností, kde môžete dožičiť vášmu telu aj mysli relax vďaka špeciálnym procedúram. Patri medzi ne aj VIP Spa suite, kde sa pokoj snúbi so súkromím. K dispozícii je aj Beauty salon, v ktorom oddych a krásu nájdu nielen vaše ruky, či nohy. Spájajúc krásu so zdravím, sme vytvorili originálne spa menu v kombinácii lokálnych a svetových liečebných tradícií s kvapkou žiaduceho luxusu. Zabudnite na realitu a stres, zatiaľ čo sa necháte rozmaznávať na mieste, kde každý moment patrí len Vám. Vyberte si vašu kombináciu terapií a nechajte sa uniesť hlboko regeneračnými rituálmi do voňavého sveta krásy a relaxácie. Regenerujte telo a dušu rozmaznávajúcimi wellness procedúrami a luxusnými omladzujúcimi ošetreniami pleti kozmetiky Carol Joy.

Vašu kondíciu si môžete zlepšiť vo fit centre vybavenom modernými prístrojmi značky Technogym. Tie efektívne zapoja vaše svaly a vy budete odchádzať s pocitom, že ste urobili niečo dobré pre svoje zdravie.

Prežívajte svoj zážitok z nášho spa aj doma vďaka návšteve nášho Spa Boutique, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky kozmetických produktov starostlivosti o pleť, doplnkov, fitnes a plaveckého oblečenia.


Kontakt

ZION SPA LUXURY

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Kúpeľná 6, Štrbské Pleso

+421 52 3262 450

zion.ghk@zionspa.sk

 

 

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár