Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Apartmány Horec

APARTMÁNY HOREC - NOVINKA

Objavte najkrajší tatranský kvet, ktorý rozkvitol v srdci Tatier. Apartmánový dom Horec je situovaný priamo v centre Tatranskej Lomnice a je postavený v netypickej architektúre, ktorá vyniká v exteriéri aj v interiéri a pritom dokonalo zapadá do tatranského prostredia. 

Pokiaľ hľadáte luxusne zariadené apartmány s útulnou domácou atmosférou v kombinácii s krásou tatranskej prírody, sú pre Vás apartmány Horec tým pravým miestom pre chvíle pohody, odpočinku či aktívneho športu. 9 apartmánov a 1 mezonet sú pripravené pre Vašu rodinnú dovolenku, romantiku vo dvojici alebo zimný relax spojený s lyžovačkou či turstikou v Tatrách. Vybavenie apartmánov je dokonalo prispôsobené predstavám o pobyte v súkromí - takmer v každom apartmáne je možné užiť si relax v komornej atmosfére privátneho in-house wellness a všetci majú k dispozícii plne vybavenú kuchynku s prémiovým kávovarom Nespresso. 

V okolí máte k dispozícii širokú škálu služieb poskytovaných TMR - kvalitná gastronómia v Grandhoteli Praha či v reštaurácii Humno, relax v Grand Mountain Spa, lanovky či ďalšie eventy v stredisku Vysoké Tatry. Na svoje si určite prídu milovníci zimných športov. Strediská Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso sa radia medzi najlepšie na Slovensku a uspokoja aj tých najnáročnejších. Prekonávajte športové výzvy, užívajte si skvelú lyžovačku na slnkom zaliatych zjazdovkách alebo relaxujte na terasách apresski barov.


Kontakt

Kontakt:

Apartmánový dom Horec

Tatranská Lomnica 41

059 60 Vysoké Tatry, Slovensko 

Tel: +421 911 635 053

Email: apartmanyhorec@tmrhotels.com 

Apartmány Horec:

https://www.tmrhotels.com/apartmany-horec/sk/


Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár