Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

REMESLO
10,00% Bonov z nákupu

Remeslo je z historického významu ručne vykonávaná činnosť, ktorá vyžaduje odbornosť dosiahnutú vzdelaním a praxou.

Remeslá náš život sprevádzajú a skvalitňujú už od nepamäti. Výrobky a služby vytvárané remeselníkmi sú na rozdiel od veľkovýroby limitované a ich kvalita vo svete nestráca svoju hodnotu, práve naopak.

Koncept Remeslo má slúžiť ako manifestácia toho najlepšieho a najvzácnejšieho, čo nám dali roky praxe a skúseností v jednotlivých oblastiach, ktoré sme sa rozhodli spojiť do jedného celku.

V Trnavskom kraji vychýrený burger sa nám konečne podarilo dostať do Bratislavy, na čo sme skutočne hrdí.

Ikonické burgre, sendviče, šaláty či bao perfektne dopĺňajú našu víziu o tom, ako má prepojenie kvalitného vína a gastra vyzerať.

Špecializujeme sa na ponuku exkluzívnych značiek vín, prevažne zo starého sveta. Naším hlavným poslaním je poskytovanie prvotriedneho portfólia, vďaka ktorému vieme klientom ponúknuť nezabudnuteľný zážitok. 

Všetky vína v našom portfóliu prechádzajú prísnym výberom našich somelierov. Pri výbere naša starostlivosť o vína nekončí, naopak, pokračuje efektívnym skladovaním v nelepších podmienkach.

Je lepšie raz ochutnať, ako stokrát počuť.

Zastavte sa u nás! 

www.remeslobratislava.sk

Kontakt

Bistro +421 948 695 973

email: welcome@remeslobratislava.sk

https://www.remeslobratislava.sk/

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár