Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Hotel DoubleTree by Hilton Košice

DoubleTree by Hilton Košice priamo v srdci Košíc, na začiatku pešej zóny a na skok od najväčšieho nákupného centra v meste.

Vyberte sa do Európskeho hlavného mesta kultúry 2013. Vymeňte chlad hôr za pulzujúcu metropolu východu. Prekročte hranice všedných dní do jedinečného zážitku objavovania bohatej histórie, pestrej kultúry a nespútanej kreativity.

Pohodlie môžete využiť v 170-tich izbách – Standard, De Luxe alebo apartmán s výnimočným výhľadom. Ku komfortu prispeje wellness a fitness, koncept zdravého spánku Sweet Dreams. Doprajte výnimočné chvíle aj svojim chuťovým pohárikom v jednej z desiatich najlepších reštaurácií na Slovensku – v Olive Tree.

Okúste tradičné zákusky v Café Slovan a nenechajte si ujsť ani lahodnú kávu či miešané drinky.

Flexibilné konferenčné miestnosti pre 450 osôb s modernou technikou, ale aj profesionalita pri organizovaní kongresov garantovaná celosvetovou značkou Hilton vám zaručia, že vaše podujatie dopadne nad očakávania.


Kontakt

Hotel DoubleTree by Hilton ****

Hlavná 1, 040 01 Košice

TEL: 421-55-3251 100

https://www.doubletree-kosice.com/


Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár