Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Adult friendly hotel Tri Studničky, Demänovská dolina, Jasná

Prvý adult friendly hotel v Jasnej

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je známy ako oáza pokoja. Wellness s horskou plážou, zážitková gastronómia a relax v hoteli dokážu zastaviť uponáhľanú dobu. Po šestnástich rokoch od otvorenia hotela chceme našim hosťom dopriať ešte viac: Ničím nerušenú pohodu. Čas iba pre seba, pre svoju polovičku, priateľov, či dospelé deti. Oddych pri dobrej knihe v hotelovom lobby. Započúvanie sa do zvuku zurčiaceho potoka.

V dobe, kedy nemáme čas na chvíľu sa zastaviť, vnímať okolie, či dokonca vnímať samých seba a ľudí naokolo sme sa v Troch Studničkách rozhodli sústrediť výlučne na dospelého klienta. Štýlová oáza ticha a zelene v lone nádhernej prírody Demänovskej doliny je na to ako stvorená. Cena za ubytovanie detí je u nás rovnaká ako pre dospelú osobu. Hotelové služby sú prispôsobené práve dospelým klientom a teda nemáme detský kútik či detské menu a naše wellness je otvorené pre osoby staršie ako 15 rokov.

Objavte u nás harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr.

Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky vytvára harmonické prostredie ideálne na relax, oddych či zotavenie. Spoznajte gastronomické špeciality kombinujúce tradíciu a fantáziu. Nadýchnite sa atmosféry štýlového spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode a zabudnite na zhon, detský plač či ruch veľkomesta. Spomaľte, odpočívajte, žite.

Viac o hoteli ako i samotnom koncepte nájdete tu: https://tristudnicky.sk/sk/hotel/prvy-adult-friendly-hotel-v-jasnej/ Kontakt

Hotel Tri studničky****

Demänovská Dolina 5

031 01 Demänovská Dolina

tel: + 421 523 700 200

email: hotelstmr@tmr.sk

www.tristudnicky.sk


Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár