Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

AGEM Computers

Spoločnosť AGEM Computers s.r.o. dodáva komponenty významných svetových výrobcov výpočtovej techniky. O rýchlu distribúciu a kvalitný servis sa stará tím kvalifikovaných pracovníkov, ktorých hlavným cieľom je načas, v požadovanom množstve a kvalite zásobovať zákazníkov a poskytovať im technický support k produktom, ktoré ponúkame.

Podmienky dodania tovaru kuriérom na Vami požadovanú adresu:

  • Dodanie v rámci SR je spoplatnené sumou 3 € s DPH.
  • Dodanie do ČR je spoplatnené sumou 7,80 € s DPH, ktorú je nutné previesť na účet AGEM Computers. Bude Vám obratom zaslaná proforma faktúra na úhradu dopravy. Tovar Vám štandardne doručíme do 2. pracovných dní od nabehnutia platby.

Zakúpený voucher je potrebné zaslať v pdf prílohe mailom na adresu Barbora.Barlaiova@agem.sk. V texte mailu je potrebné uviesť kompletnú poštovú adresu vrátane telefónneho kontaktu. Osobne si môžete tovar prevziať v AGEM Computers na Panónskej 42 v Bratislave.

Súčasne môžete využiť aj e-shop spoločnosti Agem, prostredníctvom ktorého máte možnosť za vybraný tovar zaplatiť aj Magnus bonmi.


Kontakt

AGEM Computers

Panónska 42

851 01 Bratislava

Tel: 02/32132018

https://www.agem.sk/

email: Barbora.Barlaiova@agem.sk


 

 

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár