Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Noc na Chopku, Rotunda, Chopok

NOC NA CHOPKU, Rotunda 2 004 m n.m

Zaspávajte v oblakoch a doprajte si pobyt na výnimočnom mieste. Ak ste milovníkom hôr a hľadáte dobrodružstvo alebo túžite po romantike vo dvojici, u nás nájdete svoj malý raj. Vďaka nadmorskej výške 2004 m n.m. môžete pozorovať nielen prírodu, západy či východy slnka za panorámou Tatier, ale aj nočnú oblohu tak ako nikde inde.

Výnimočný zážitok začína už dole, v centre strediska Jasná, kde Vás čaká v Hoteli Pošta príjemné privítanie s welcome drinkom a občerstvením. Z nástupnej stanice Koliesko, kde Vás odvezie náš personál, sa lanovkou vyveziete priamo na stanicu Chopok. Pri príchode z južnej strany Chopku Vás srdečne privítame priamo na Rotunde. Pre ubytovanie máte na výber izbu Deluxe alebo Family. Na izbe Vás bude čakať fľaša Prosecca a tešiť sa môžete na lahodnú 4-chodovú večeru s panoramatickým výhľadom. 

Po zotmení na Rotundu prichádza úplne iná magická atmosféra, ktorú si vychutnáte z balkóna na izbe, z vonkajšej terasy či spred budovy Rotundy. Po výnimočnej noci strávenej v oblakoch si vychutnáte výdatné raňajky. Concierge Vás bude sprevádzať aj na ceste z Chopku a odprevadí Vás do Hotela Pošta. Ako spomienku na tento jedinečný zážitok si odnesiete certifikát o absolvovaní zážitkového pobytu "Noc na Chopku".Kontakt

Kontakt:

Rotunda, Demänovská Dolina 92 

031 01 Demänovská Dolina, Slovensko

Tel: +421 44 290 1348

Email: nocnachopku@tmr.sk

https://www.tmrhotels.com/noc-na-chopku/sk/

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár