Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Mamaison Residence Belgická Prague

Mamaison Residence Belgická Prague

Vyberete-li si Mamaison Residence Belgická Praha, budete moci těžit ze strategické polohy hotelu v samém srdci Vinohrad. Blízkost bezpočtu barů, restaurací, obchodů, památek i parků v kombinaci s komfortními studiovými apartmány zařízenými podle principů Feng-šuej, to je jen pár z mnoha důvodů, proč stojí za to strávit dovolenou v centru Prahy.

Mamaison Residence Belgická Prague je součástí společenství Mamaison Hotels & Residences. Každý z hotelů Mamaison si zachovává osobitost. Ctí individualitu hostů a vždy se snaží přizpůsobit jejich požadavkům a životnímu stylu. V roce 2014 se společenství Mamaison Hotels & Residences včlenilo do skupiny CPI Hotels, která sdružuje 28 hotelů v pěti zemích Evropy. Nadále si však zachovává svébytnost a výjimečnou úroveň služeb.

Kontakt

Mamaison Residence Belgická Prague

Belgická 318/12

120 00 Praha 2

Česká republika

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár