Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Vila Marína, Štrbské Pleso

Poézia na plese dýcha ďalej.

Apartmánový dom Marína svoju krásu a poéziu ukrýva. Budova nasiaknutá krehkou lyrikou poetky Maši Haľamovej, ponúka oddych priamo na brehu Štrbského plesa pod končiarmi Vysokých Tatier. Vila Marína – pod týmto názvom bola budova známa od vzniku Československa. Svoje meno získala po slávnej postave z tvorby A. Sládkoviča. Svoju históriu však začala písať už v roku 1892, keď bola postavená ako nájomné letovisko pod názvom Vila Tivoli. Letohrádok určený k oddychu cisárskeho dvora, kde bolo pôvodne vytvorených 10 ubytovacích miestností, ponúkal liečebné kúry už v tomto období. V rokoch 1930 až 1956 tu pôsobil MUDr.Ján Pullman odborník na pľúcne choroby, astmy a alergie. Jeho manželka, Máša Haľamová bola známa slovenská poetka, autorka krehkej lyriky, bola majstrom básnickej drobnokresby. Jej pamätník dodnes pripomína miesto jej pôsobenia a tvorbu. Budova Vily Marína prešla kompletnou rekonštrukciu, za podpory Eurofondov, v rokoch 2014 – 2015 a vzniklo tak 5 slnečných apartmánov s luxusnou výbavou a neopakovateľným výhľadom na Štrbské pleso priamo v srdci Vysokých Tatier v nadmorskej výške 1351m. Každý apartmán je zložený z dvoch miestností – spálne a dennej miestnosti s plne vybaveným kuchynským kútom a jedálňou. Súčasťou priestorov Vily Marína je aj lyžiareň a odkladací priestor pre bicykle.

Kontakt

Pri jazere 4049/2

059 85 Štrbské Pleso

Slovenská republika

Telefón: +421 904 462 800

info@vilamarina.sk

http://vilamarina.sk/

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár