Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Hotel Bešeňová***

Spoznajte silu geotermálnej vody a načerpajte stratenú energiu v náručí čarokrásnej prírody Liptova.

Hotel Bešeňová ponúka komfortné ubytovanie v hoteloch 3*+ priamo pri bazénoch v 144 štýlovo a moderne zariadených izbách, štúdiách a apartmánoch. Celková ubytovacia kapacita je 404 lôžok (284 pevných lôžok a 120 prísteliek). Vodný raj ponúka absolútny komfort a komplexné služby na jednom mieste.

Hotelové izby, apartmány a štúdiá sú zariadené veľmi účelne, mnohé z nich ponúkajú neopakovateľný výhľad na areál vodného parku, či panorámu Nízkych Tatier alebo Chočských vrchov.

V areáli Bešeňovej okrem ubytovania nájdete reštaurácie, moderné kongresové centrum, celoročné kúpanie vo vonkajších aj vnútorných bazénoch, exkluzívne Wellness & Spa, masáže a fitnes.

Platba s magnus bonmi v Aquaparku Bešeňová je možná len pri hlavnom vstupe v infocentre. Bonmi nie je možné platiť pri výstupe z aquaparku, napríklad za gastro služby.

Kontakt

Hotel Bešeňová***

Bešeňová 136, 034 83

tel: + 421 523 700 200

email: hotelstmr@tmr.sk

www.hotelbesenova.sk
Pobyty a cestovanie

Zobraz detail
Hotel Bešeňová***

Ponuka už nie je dostupná

Všetky ponuky
Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár