Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Chalets Jasná Collection**** Záhradky

Chalets Jasná Záhradky – lokalita ideálna pre pokojnú idylickú dovolenku s rodinou, kde sa uzavriete pred okolitým svetom a budete si užívať prítomnosť ľudí, ktorí sú s vami a pokojnú atmosféru za oknami chaletov.


Chalets Jasná Collection**** ponúkajú ubytovanie v luxusných chaletových apartmánoch priamo v srdci najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku. Na severnom úpätí Chopku sa nachádzajú luxusné chaty s apartmánmi v lokalite Jasná Záhradky. Všetky chalety profitujú nielen z bezprostredného kontaktu s prírodou, súkromia, in-house wellness ale počas zimy aj z výhodnej polohy pri zjazdovkách a lanovkách. Luxusné apartmány pozostávajú z obývacej izby s krbom spojenej s kuchyňou a dvoma oddelenými dvojlôžkovými spálňami, vďaka čomu sú apartmány vhodné najmä pre rodiny s deťmi a skupiny 4-5 osôb.

Hostia ubytovaní v Chalets Jasná Collection**** majú k dispozícii nielen rôzne zľavy na skipasy a lístky na lanovky, ale aj komplexnú ponuku nadštandardných hotelových a concierge služieb.


Kontakt

Chalets Jasná Collection****

Demänovská Dolina 72

03101 Demänovská Dolina

Tel: +421 523 700 200

Email: hotelstmr@tmr.sk

https://www.tmrhotels.com/chalets-jasna-collection/sk/Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár