Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel, Bratislava

The Luxury Collection je skupina viac než 85 najlepších hotelov a rezortov vo viac než 30 krajinách. Každý z nich ponúka špeciálne služby concierge, luxusné vybavenie a autentický kultúrny zážitok. Každý hotel je “vlajkovou loďou” danej destinácie s dôrazom na kultúrne a historické dedičstvo. Bratislava je kvôli svojej bohatej histórii perspektívnou turistickou destináciou a zároveň ideálnym miestom pre hotel zo série The Luxury Collection. 

Vstupom The Luxury Collection do Bratislavy predstavuje Grand Hotel River Park cestovateľom lokálnu slovenskú pohostinnosť a dokonalý servis pre tých najnáročnejších svetových cestovateľov. Hotel, ktorý naprojektoval známy holandský architekt Erick van Egeraat, privítal prvých hostí v roku 2010. Budova je súčasťou ambiciózneho projektu River Park, ktorého súčasťou sú aj luxusné byty, kancelárie a obchody, ktoré reprezentujú kozmopolitný životný štýl mladého a moderného Slovenska. Hotel je situovaný na brehu rieky Dunaj a je len 10 minút chôdze od centra hlavného mesta. Grand Hotel River Park má 231 izieb vrátane apartmánov, dve reštaurácie a lobby bar, dve tanečné sály a päť miestností na stretnutia.


Kontakt

Grand Hotel River Park, a Luxury Collection Hotel Bratislava

Dvořákovo nábrežie 6, 811 02 Bratislava

Phone:  +421 2/322 382 22

Fax: +421 2/322 381 02

Email: reservations@grandriverpark.com

www.luxurycollection.com

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár