Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Kolkovna River Park
15,00% Bonov z nákupu

Reštaurácia Kolkovna River Park je v poradí druhá zo siete obľúbených reštaurácií otvorených na Slovensku. Koncept reštaurácií Kolkovna Restaurants pochádza z Čiech, kde má dlhodobú skúsenosť s prevádzkovaním známych pražských reštaurácií. Vychádza z tradícií vynikajúcej českej kuchyne a pivovarníctva. V tom duchu je zariadený aj interiér podniku, kde sa spája útulnosť s nádychom starobylosti zo začiatku 20. storočia. V letných mesiacoch sa dá pobudnúť na terase, ktorej dominuje nádherný výhľad na Dunaj a jeho okolie.

Na hostí sa teší príjemný personál, pripravený ponúknuť jedlá obohatené o prvky modernej gastronómie. Čapuje sa výhradné české pivo Pilsner Urquell vynikajúcej kvality.

V tejto prevádzke sa Vám pripíše 15 % z platby v hotovosti alebo kartou. Platbu či pripísanie bonmi, prosíme vždy nahlásiť pred vystavením daňového dokladu. Zbierať bony môžete len za nákup nezľavnených tovarov a služieb.

Kontakt

Dvořákovo nábrežie 10

811 02 Bratislava, Slovensko

Tel: +421 232 354 385

E-mail: riverpark@kolkovna.sk

www.kolkovna.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár