Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

MŠK Žilina

MŠK Žilina – jeden z najúspešnejších a najvýznamnejších klubov v novodobej slovenskej futbalovej histórii. Klub bol založený v roku 1908 a počas viac ako storočnej histórie zaznamenal úspechy na domácej aj medzinárodnej scéne. V novodobej histórii samostatnej slovenskej najvyššej súťaže získal klub 6 titulov majstra Slovenska, 1 krát triumfoval v slovenskom pohári a 4 krát vyhral slovenský Superpohár. MŠK Žilina pravidelne reprezentuje slovenský futbal v európskych futbalových súťažiach. Medzi najväčšie úspechy „žlto-zelených“ patria účasti v skupinovej fáze UEFA Champions League 2010/11 a tiež skupinovej fáze UEFA Cup 2008/09. Štruktúru tohto klubu tvorí 14 tímov najrôznejších vekových a výkonnostných kategórií. MŠK Žilina hráva svoje zápasy na modernom zrekonštruovanom štadióne s kapacitou 10 890 miest. Medzi úspešné projekty klubu patrí mládežnícka akadémia MŠK Žilina, ktorá pripravuje na futbal viac ako 250 hráčov od najmenšieho veku. Tréningové centrá sa nachádzajú v mestských častiach Žiliny, Strážove, Závodí a Budatíne.

Kontakt

Kontakt na vyzdvihnutie lístka:

Hotel Holiday Inn

Športová ul.

010 01 Žilina

martin.hikanik@mskzilina.sk, 0905 591 480

www.mskzilina.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár