Prihláste sa

Vitajte na nových webových stránkach klubu MAGNUS.

Okrem úplne nového dizajnu na vás čakajú aj tieto novinky.

Prehľadnejšie usporiadanie ponúk.

Prehľadný nákupný košík.

Nové možnosti triedenia ponúk.

Nové filtre s možnosťou vyhľadávania podľa regiónov či spôsobov platby.

Generali Slovensko poisťovňa

Generali Slovensko patrí k najsilnejším poisťovniam na slovenskom trhu. Je súčasťou jednej z najväčších poisťovacích skupín v strednej a východnej Európe - Generali PPF Holding, vďaka čomu môžu klienti poisťovne využívať výhody vyplývajúce zo silného medzinárodného zázemia. Generali PPF Holding v súčasnosti riadi obchodnú činnosť v 14 krajinách strednej a východnej Európy, spravuje aktíva vo výške takmer 15 miliárd eur a poskytuje v regióne služby pre 13 miliónom klientov.

Generali Slovensko je servisne orientovaná poisťovňa, so silným finančným kapitálom na plnenie záväzkov voči svojim klientom. Vďaka širokej sieti pobočiek, spolupráci externých partnerov a telefonickému a on-line poisteniu sme pre Vás dostupný nonstop 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Venujeme sa zavádzaniu najmodernejších systémov a staviame na profesionalite a odbornosti zamestnancov, aby sme Vám mohli ponúknuť maximálny komfort a prvotriedny servis - od manažmentu poistky, až po likvidáciu poistnej udalosti.

Kontakt

Generali Slovensko poisťovňa, a.s.

Lamačská cesta 3/A

841 04 Bratislava

www.generali.sk

Vážený klient, ak si chcete vyberať z ponúk klubu MAGNUS, prihláste sa, prosím, do svojho konta prostredníctvom internetového bankovníctva.
Prihláste sa
Ak máte záujem pristupovať k benefitom klubu MAGNUS, staňte sa klientom J&T Banky prostredníctvom formulára na našej stránke alebo sa s nami skontaktujte na bezplatnom čísle 0800 900 500.
Vyplňte formulár